Rüyada dalga görmek

Rüyada dalga görmek

Rüyada dalga görmek, şiddete celallenmeye işarettir. Rüyada dalga görmek, acı ve şiddet olarak yorumlanır.

Rüyada denizin dalgalarının kabar­dığını görmek

Rüyada denizin dalgalarının kabar­dığını görmek, kimsenin uzaktan misafirleri gelir.

Rüyada dalgalı deniz görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek, çok zahmetli yolları aştıktan sonra arzularınıza kavuşacağınıza, çok büyük mücadeleler verip hastalıklar atlattıktan sonra düşmana veya rakibe galip gelmeye işaret eder.

Aynı zamanda Rüyada dalgalı deniz görmek, mutluluğu simgeleyebilir. Zor günleri atlatacak, hiç beklemediğiniz bir anda ve hiç beklemediğinz bir şekilde mutluluğu, huzuru bulacak, feraha çıkacaksınız.

Kimi yorumculara göre ise Rüyada dalgalı deniz görmek, günah işlemekten korkmayan, haramdan uzak durmayan biri olduğunuza, bu nedenle de çevrenizden tepki aldığınıza işaret eder. Davranızlarınızın nekadar yanlış olduğunu bilsenizde yapmaktan uzak durmadığınızı simgeler.

Rüyada dalgalı ve tatlı sulu deniz görmek

Rüyada dalgalı ve tatlı sulu deniz görmek, imana yorumlanır.

Rüyada dalgalı ve suyu acı deniz görmek

Rüyada acı sulu ve dalgalı deniz görmek, küfre yorumlanır.

Rüyada dalgalı deniz izlemek

Rüyada dalgalı deniz izlediğini görmek, kısa sürecek zorlukların ardında arzulara kavuşmaya ve ferahlamaya yorumlanır.

Rüyada denizde dalgaya kapılmak

Rüyada denizde dalgaya kapıldığını görmek, hak yolundan uzaklaştığınıza, ilk fırsatta yalan ve hileye başvurduğunuza, insanlara kötü davrandığınıza işaret eder.

Rüyada denizin dalga seslerini duymak

Rüyada denizin dalga seslerini duymak, yalnızlık içinde bir hayat işaretidir. Duygusal hayatınızda da başarısızlığa uğrayacaksınız. Bu rüya, aynı zamanda hayallerinizin gerçekleşmeyeceği anlamına da gelir. Güzel sakin bir deniz ise, mutluluğun ve başarının simgesidir.

Rüyada uzaktan gelen dalga seslerini dinlemek

Rüyada uzaktan gelen dalga seslerini dinlediğini görmek, yanlızlık hissine ve karamsarlığa kapılmaya, kötü bir ruh hali içinde olduğunuza fakat moralinizi yüksek tutmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada dalgalarla boğuşan insan görmek

Rüyada dalgalarla boğuşan birini görmek, karşınıza çıkan her fırsatı iyi bir şekilde değerlendirecek ve yükseleceksiniz.

Rüyada havanın karardığını ve denizin dalgalanıp karıştığını görmek

Rüyada denizin dalgalanıp karıştığını ve havanın karardığını görmek, isyana, yalanın çoğalmasına; rüya sahibinin ilim adamı ise, ilminin artmasına yorumlanır.

  

© 27.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri