Rüyada çocuk görmek

Rüyada çocuk görmek

Rüyada çocuk görmek, evinizdeki neşe ve mutlulukların artmasına, sevince yorumlanır. Rüyada çocuk görmek, çocuğun cinsiyetinden bağımsız olarak mutluluk verici bir haber alacağınıza işarettir. Rüyada çocuk görmek, ruhunuzun olgunlaşmamış ve gelişime açık, sevgiye ihtiyaç duyan yanınızı simgeliyor olabilir.

Rüyada çocuk görmek, gerçek benliğinizin bir simgesi olabilir. Bir çocuk tarafından temsil edilen gerçek benliğiniz, gerçek benliğinizin Doğa’nın güzel ve bozulmamış bir ürünü olduğunu gösterir; koşulsuz sevgiye layıktır ve gelişmek, bütün güzelliğini ortaya koymak için sevginizin onu beslemesine gereksinim duyar.

Rüyada çocuk görmek, ruhunuzda yeni bir başlangıcı (olasılığını), yeni bir gelişmeyi -yaşama karşı yeni bir tavır, yeni değerler, psişik güçlerinizde yeni bir denge, eskiden çatışan güçlerin yeni uzlaşması- temsil edebilir: İçinizdeki çocuk, içinizde büyüyen noktadır.

Hepimizin içinde, çoğunlukla güven verilmesini, her şeyin yolunda olduğunun, korkmak, kızmak ya da suçluluk duymak için bir neden olmadığının ve sevginin her şeyi iyi kılıp acıyı yok edeceğinin söylenilmesini isteyen bir çocuk -duygusal benliğimiz- vardır. Aynı zamanda çocuğun bazen azarlanması da gerekir.

Rüyada kız çocuk görmek

Rüyada kız çocuk görmek, fakirlikten kurtulup zengin olmaya,

Rüyada erkek çocuk görmek

Rüyada erkek çocuk görmek hastalıklardan, üzün­tülerden, sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada bir sürü güzel çocuk görmek

Rüyada bir sürü güzel çocuk görmek, bolluk ve berekete, zenginliğe ve mutluluğa işaretidir. Rüya sahibi kadın ise evlat sahibi olmak stediğine işaret eder.

Rüyada kendi çocukluğunu görmek

Rüyadaki çocukluğunu görmek, rüyanın önemi bir çocukluk deneyimiyle ilgili olabilir. Fakat bunu hemen bu şekilde yorumlamaya kalkmayın. Henüz kendi kişiliğinizde olgunlaşmamış bir yönünüz olduğuna da yorulabilir. Rüyada kendini çocuk olarak görmek, rüya sahibi kadın ise erkeksi karakterin gelişmiş olduğuna işaret ederken, rüya sahibi erkek ise içindeki çocuğu yaşattığına, çocuksu duygulara ve isteklere işaret eder.

Rüyada çocuk sevmek

Rüyada çocuk sevmek, sıkıntı ve dertlerinizi unutarak eğlenip mutlu olacağınız, heyecanlanmanıza ve gülümsemenize sebep olacak güzel yaşantılar geçireceksiniz. Bu deneyim kalbinizi kıpır kıpır yapacak.

Rüyada çocuk kaybetmek

Rüyada çocuk kaybetmek, hayata karşı umudunuzu ve sevincinizi yitirdiğinize, hayatınızda nahoş şeyler yaşayıp huzursuz olduğunuza, dağınık bir yaşam tarzına işaret eder.

Rüyada hasta bir çocuk görmek

Rüyada hasta bir çocuk görmek, ise kendi çocuğunuzun çok sağlıklı olacağı anlamına gelir. Rüyada hasta bir çocuk görmek, problemler yaşayabileceğinize ve zarara uğramaya işaret eder..

Rüyada bir çocuğun ağladığını görmek

Rüyada ağlayan çocuk görmek, içinizdeki çocuğun ilgi çekme çabası olabilir. İlgiyi ve sevgi görme isteğinize işaret eder. Psikolojik sorunları olan bir düşmanınız olabileceğine, çevrenizdeki bir kimsenin sağlık sorunları yaşayacağına ve bu duruma üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada hasta veya mutsuz bir çocuk görmek

Rüyada hasta veya mutsuz bir çocuk görmek, umutlarınızın veya hayallerinizin kırıldığına, bir düşmanın varlığına, zarara uğramaya işaret eder.

  

© 28.02.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri