Rüyada çocuk görmek

Rüyada çocuk görmek

Rüyada çocuk görmek
Rüyada çocuk görmek, evinizdeki neşe ve mutlulukların artmasına yorumlanır. Rüyada erkek veya kız çocuğu görmek, mutluluk verici bir haber alacağınıza işarettir.

 

Rüyada kendi çocukluğunu görmek
Rüyadaki çocuk sizin çocukluk haliniz ise, rüyanın önemi bir çocukluk deneyimiyle ilgili olabilir. Fakat bunu hemen bu şekilde yorumlamaya kalkmayın.

 

Rüyada çocuk görmek, gerçek benliğinizin bir simgesi olabilir. Bir çocuk tarafından temsil edilen gerçek benliğiniz, gerçek benliğinizin Doğa’nın güzel ve bozulmamış bir ürünü olduğunu gösterir; koşulsuz sevgiye layıktır ve gelişmek, bütün güzelliğini ortaya koymak için sevginizin onu beslemesine gereksinim duyar.

Rüyada çocuk görmek, ruhunuzda yeni bir başlangıcı (olasılığını), yeni bir gelişmeyi -yaşama karşı yeni bir tavır, yeni değerler, psişik güçlerinizde yeni bir denge, eskiden çatışan güçlerin yeni uzlaşması- temsil edebilir: İçinizdeki çocuk, içinizde büyüyen noktadır.

 

Hepimizin içinde, çoğunlukla güven verilmesini, her şeyin yolunda olduğunun, korkmak, kızmak ya da suçluluk duymak için bir neden olmadığının ve sevginin her şeyi iyi kılıp acıyı yok edeceğinin söylenilmesini isteyen bir çocuk -duygusal benliğimiz- vardır. Aynı zamanda çocuğun bazen azarlanması da gerekir.

 

Rüyada kız çocuk görmek
Rüyada kız çocuk görmek, fakirlikten kurtulup zengin olmaya,

Rüyada erkek çocuk görmek
Rüyada erkek çocuk görmek hastalıklardan, üzün­tülerden, sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 

Rüyada bir sürü güzel çocuk görmek
Rüyada bir sürü güzel çocuk görmek, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

 

Rüyada hasta bir çocuk görmek
Rüyada hasta bir çocuk görmek, ise kendi çocuğunuzun çok sağlıklı olacağı anlamına gelir. Başka problemler de olabilir.

 

Rüyada bir çocuğun ağladığını görmek
Rüyada çocuk ağlaması, içinizdeki çocuğun ilgi çekme çabası olabilir.