Rüyada çirkin görmek

Rüyada çirkin görmek

Rüyada çirkin bir şey görmek, hayırlı değildir. Rüyada çirkin görmek, genelde hayra yorumlanmaz. Rüya sahibi zor duruma düşer, maddi ve manevi olarak zarara uğramaya, toparlanmakta zorlanacağınıza işaret eder.

Rüyada çirkin yüz görmek

Rüyada çirkin yüz görmek, tehlikelere işaret eder. Rüyada çirkin yüz görmek, çok sıkıntılı ve zor bir dönem geçireceğinize, üzüntüye, arkadaş ve dostlardan yardım görülmediği için kırgınlıklar yaşamaya yorumlanır.

Rüyada aynada çirkin yüz görmek

Cabir’ül-Mağribi’ye göre; Rüyada aynada çirkin bir yüz görmek, üzüntü, keder ve sıkıntı demektir.

Rüyada çirkin bir hayvan görmek

Rüyada çirkin hayvan görmek, yakında müjdeli bir haber alıp sevineceğinize yorumlanır.

Rüyada çirkin birini görmek

Rüyada çirkin birini görmek, üzüntüye ve kedere, günah işlemeye delalettir ve günahlara tövbe etmek için bir ikazdır.

Rüyada çirkinleşmek

Rüyada çirkinleşmek, kendinizde ve dış görünüşünüzde değişim yapacağınıza, dikkatleri üzerinize toplayacağınıza, öz güvenini arttırmaya ve mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada kendini çirkinleşmiş görmek

Rüyada kendini çirkinleşmiş görmek, rüyayı görenin dürüst, namuslu ve iyi bir insan olduğuna, sakin karakterine yorumlanır.

Rüyada kendini çirkin görmek

Rüyada kendini çirkin görmek,sizin iyi kalpli bir kimse olduğunuza ve yumuşak başlı, uysal bir kişiliğiniz bulunduğuna delalettir. Ancak pişmanlık ve huzursuzluk duyacağınız bir döneme giriyorsunuz. Her daim her konuda en iyi olmak istediğiniz için küçük başarısızlıkların sizdeki etkisi büyük oluyor.

Rüyada kendini çirkin görüp ağlamak

Rüyada kendini çirkin görüp ağlamak, şuan canınızı sıkan durumların size etkisi olumlu olacak ve yüzünüz gülecek.

Rüyada kendini çirkin hissetmek

Rüyada kendini çirkin hissetmek, çok mu evhamlısınız? Hep daha fazlasını istiyorsunuz ve buda sizi huzursuz ediyor. Hırslarınıza kurban olmayın.

Rüyada birinin çirkinleştiğini görmek

Rüyada birinin çirkinleştiğini görmek, iş hayatında başarı elde edecek, üzülüp kırılmanıza neden olan şeylerden bir süreliğine de olsa uzaklaşacağınıza, büyük mutluluklar yaşamaya işaret eder.

Rüyada çirkin bir erkek görmek

Rüyada çirkin erkek görmek, büyük umutlar ve beklentiler ile girdiğiniz bir işte maddi olarak zarara uğrayacağınıza bu nedenle de sıkıntılı günler geçireceğinize işaret eder.

Rüyada çirkin bir kadın görmek

Rüyada çirkin kadın görmek, rüya sahibinin zarif, güzel ve aklı başında bir kadın ile karşılaşacağına, güzel ve olumlu gelişmeler yaşamaya yorumlanır.

Rüyada çirkin bebek görmek

Rüyada çirkin bebek görmek, iyi niyetinize, samimiyetinize ve masumluğunuza rağmen bir konuda dedikodu malzemesi olacağınıza ve üzüleceğinize, işten ayrılmaya yorumlanır.

Rüyada çirkin ve bakımsız el görmek

Rüyada çirkin ve bakımsız el görmek, fakirlik ve hayal kırıklığına işarettir.
Rüyada çirkin, kurumuş, çatlamış ya da kanamış el görmek maddi zararlara ve dolayısıyla da darlığa ve yokluğa düşemeye işaret eder.

Rüyada çirkin bir şey veya rüyada çirkin birini görmek

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada çirkin bir şey veya rüyada çirkin birini görmek, rüyadaki çirkin bir şey ya da birinden sakınılmamalıdır. Sizi korkutan bir parçanızı temsil ediyor olabilir; fakat büyük olasılıkla, akıllı ahlaki yargılar yapamayacak kadar genç olduğunuz dönemde “ahlaka uygun” görmeyerek reddettiğiniz için sizi korkutuyordur. Çirkin Ördek gibi gerçek ve güzel benliğinizin özü olduğunu kanıtlayabilir.

Rüyada çirkin bir kadınla konuşmak

Rüyada çirkin bir kadınla konuşmak, rüya sahibinin maneviyata önem vermediğine işaret eder.

Rüyada çirkin bir kadınla birlikte olmak

Rüyada çirkin bir kadınla birlikte olmak, günaha girmeye, zina yapmaya yorumlanır.

Rüyada çirkin bir kadını öpmek

Rüyada çirkin bir kadını öpmek, hatalar ve yanlışlar içinde bulunmaya, zorluklara, davranışlarınızdan dolayı sıkıntı yaşayacağınıza, kötü bir haber almaya, zinaya yorumlanır.

Rüyada çirkin bir kadın ile evlenmek

Rüyada çirkin bir kadınla evlenmek, yanlış bir birlikteliği yürütmeye çalıştığınıza, dünyevi hayatı önemsemeye yorumlanır.

Rüyada çirkin bir kadınla evlenip çocuk sahibi olmak

Rüyada çirkin bir kadınla evlenip çocuk sahibi olmak, hayırsız, kötü işlere ve harama bulaşmaya yorumlanır.

Rüyada çirkin bir kadınla nikah kıymak

Rüyada çok çirkin bir kadınla nikah kıymak, hayırlara ve güzelliklere yorumlanır.

Rüyada çirkin yaşlı bir kadın görmek

Rüyada çirkin yaşlı kadın görmek, sizin zor durumda kalmanıza sebep olacak olaylar yaşayacak, büyük sıkıntılar çekeceksiniz. Hayallerinize kavuşamayacağınıza, maddi ve manevi olarak zor durumlara düşmeye, bu durumdan kurtulmak için çok çabalamanız gerektiğine işaret eder.

Sakın Sana Kötüsün Diyenlere Aldırma. Bana da Geri zekalısın diyenler Oldu. Ve Ben Atomu Parçalayıp Ellerine Verdim.

Albert Einstein

Hala anlayamadınız değil mi? Önemli olan haklı ya da haksız olmak değil. Kavganın kazananı yoktur. Ya kaybedersiniz ya da daha çok kaybedersiniz. Önemli olan kalp kırmamak. Önemli olan yargılamadan,karşılıksız sevebilmek ve iyilik yapabilmek. Haklı bile olunsa özür dileyecek kadar asil olmak, bilge olmaktır. Egonuzu kontrol edemediğiniz sürece, O sizi kontrol etmeye devam edecek. Böyle olduğu sürece tüm dünya sizin bile olsa asla mutlu olamazsınız.

Albert Einstein

  

© 17.09.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri