Rüyada cinsel organ görmek

Rüyada cinsel organ görmek

Genel anlamda rüyada cinsel organ görmek, geniş rızk elde etmeye, bolluk ve berekete, zenginliğe, huzura, istenilen hayata ve istenen noktaya gelmeye, kalabalık bir aileye sahip olmaya, büyük başarı elde etmeye, muradına ermeye yorumlanır.

Rüyada erkek cinsel organı görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek veya Rüyada penis görmek, hayra yorumlanır. Bolluk ve berekete, hayırlı erkek evlada, başarıya, soyun devamına, sağlığa, mutlu haberler almaya, güzel günler yaşamaya, güç ve kuvvete, her işte başarı elde etmeye, zenginliğe, sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada bir erkek cinsel organı görmek, nam, şöhret, ün ve itibara yorumlanır.

Rüyada penis görmek

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada bir penis görmek, dolaysızca cinsel olabilir; ya da enerji gücünü simgeleyebilir: Cinsel, ruhsal ya da kozmik. (Dinsel ikonografide, dikleşmiş penis ya kozmosta var olan ve her yerde olmasına karşın açıklanamaz Nihai Gerçeklikten kaynaklanan kutsal doğurganlık enerjisini ya da disiplinli yogacının cinsel enerjiyi ruhsallaştırmasını simgeler.)

Rüyada kadının cinsel organını görmek

Rüyada kadının cinsel organını görmek, söylediğiniz sözlerden dolayı pişmanlık duyacağınıza, sıkıntıya, sırların açığa çıkmasına, endişe ve tasaya, huzursuz olmaya yorumlanır. Rüyada kadın tanıdık biri ise ve cinsel organından güzel kokular geliyorsa ahlak sahibi, iyi niyetli ve iyi huylu olmasına yorumlanırken; eğer kötü kokular geliyorsa ahlakın ve huyun kötü olduğuna yorumlanır.

Rüyada vajina görmek

Rüyada vajina görmek, rüyayı bir erkek görüyorsa bu genellikle cinsel isteğe işaret eder. Şansın ve kısmetin açılacağına, bolluğa yorumlanır. Rüyada vajina sizi yutmak üzereymiş gibi görünüyorsa, büyük olasılıkla ya egemen bir anneyi ya bir eşi ya da bütünleşmemiş animayı simgeler.

Rüyada rahim görmek

Rüyada rahim görmek, Eric Ackroyd’a göre; çoğunlukla bir simgeyle (örneğin bir oda) temsil edilir, fakat bazen kendisi bir simgedir. (Yeni) yaşamı; yeni bir gelişimi (potansiyelini) simgeleyebilir. Ölümü (ölüm isteğini), yaşamın acı ve sorunlarından kurtulma isteğini de simgeleyebilir. Annenizin rahminde doğum öncesi varlığınızı yeniden yaşamanız da olabilir. Bu durumda bilinçaltını dikkatinizi akıl dışı bir tavır ya da davranış tarzının kökenine çekmek isteyebilir; ya da “özgün” ve gerçek benliğinizi arıyor olabilirsiniz -ya da aramaya davet edilebilirsiniz.

Rüyada rahim kanaması görmek

Rüyada rahim kanaması görmek, uzun bir süredir hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmak için çabalasanızda gerçekleştiremediğinizden dolayı sıkıntı yaşadığınıza yorumlanır.

Rüyada vajinada kan görme

Rüyada vajinada kan görmek, hatalardan sıyrılmaya, pişmanlıklaradan dönmeye ve doğru adımlar atmaya, iyiliğe ve doğruluğa yönelmeye işaret eder. Aynı zamanda rüyanızın geçersizleştiğine işaret edebilir.

Rüyada cinsel organdan kan geldiğini görmek

Rüyada cinsel organdan kan geldiğini görmek, yokluk, darlık ve sıkıntıya yorumlanır. Kan ile ilgili rüyalar bazen rüyanın geçersizleştiğine- bozulduğuna yorumlanır.

Rüyada kadında erkek cinsel organı görmek

Rüyada kadında erkek cinsel organı görmek, kurtuluşa, dertlerden, sıkıntlardan, üzüntü ve kederden, gönül ağrısından, tüm belalardan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada birinin cinsel organını görmek

Rüyada başka birinin cinsel organını görmek, hayra yorulur. Rüyada bir kadının cinsel organını görmek, maddi olarak rahatlamaya, feraha çıkmaya ve itibar elde etmeye yorumlanır.

Rüyada başkasının cinsel organını görmek

Rüyada başkasının cinsel organını görmek, tanımadığınız biri ise kötü günlerin habercisi bir rüyadır. Tanıdığınız biri ise bu kimse ile ilgili kötü bir haber alabilirsiniz.

Rüyada kendi cinsel organını görmek

Rüyada kendi cinsel organını görmek, genellikle hayırlı ve güzel evlat ve mal ile açıklanır. Düşmana karşı galip gelmeye zafer kazanmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişi kadın ise; basit bir sağlık sorununuz olabilir. Bu basit sağlık problemi aile içinde sıkıntı yaratmaktadır. Kısa süre içinde kurtulacak ve rahatlayacaksınız sabırlı olmalısınız. Rüya sahibi erkek ise; küçük bir mahcubiyete ve utanca yorumlanır.

Rüyada eşinin cinsel organını görmek

Rüyada eşinin cinsel organını görmek, rüya sahibi sıkıntılarından kurtulur, yeni bir işe başlar, yeniden çocuğu olur ve yeni başlangıçlar yapar.

Rüyada eşinde iki tane cinsel organ olduğunu görmek

Rüyada eşinde iki tane cinsel organ olduğunu görmek, iki iş birden yapabilmeye, bu yeteneğe ve güce sahip olmaya yorumlanır.

Rüyada eşinin cinsel organı olmadığını görmek

Rüyada eşinin cinsel organı olmadığını görmek, iş hayatında başarısızlığa, zarara uğramaya, maddi ve manevi zorluklar yaşamaya yorumlanır.

Rüyada cinsel organın uzadığını görmek

Rüyada cinsel organın uzadığını görmek, birden fazla evlada sahip olmaya, soyunun artmasına ve devamına işaret eder. Rüyada cinsel organın uzadığını görmek, aynı zamanda servet sahibi olmaya, bolluk ve berekete, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, çocuk sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada cinsel organın çıktığını görmek

Rüyada cinsel organın çıktığını görmek, tövbe etmeye, dünyevi hayatı bir kenara koyup ahiret hayatına yönelmeye işaret eder.

Rüyada cinsel organını çıkarıp tekrar yerine takmak

Rüyada cinsel organını çıkarıp tekrar yerine takmak, evladınızın baba mesleğini yapacağına, evladınızın size benziyeceğine işaret eder.

Rüyada bir kadının cinsel organına utanmadan bakmak

Rüyada bir kadının cinsel organına utanmadan bakmak, zinaya veya zinaya yakınlaşmaya, harama yönelmeye, utanmadan- sıkılmadan günaha girmeye, iffetsiz bir kadına, yasaktan ve haramdan uzak durmayacağınıza işaret eder.

Rüyada erkek cinsel organının sarktığını görmek

Rüyada erkek cinsel organının sarktığını görmek, günaha girebilir ve harama yönelebilirsiniz. Ahlaki konularda zayıf bir karaktere sahip olduğunuza, zinaya yorumlanır.

Rüyada cinsel organ tuttuğunu görmek

Rüyada cinsel organ tuttuğunu görmek, güzelliklere, feraha ve huzura, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya, kalıcı kazanç ve mutluluğa, rahat geçime yorumlanır.

Rüyada erkek cinsel organı tuttuğunu görmek

Rüyada erkek cinsel organı tuttuğunu görmek, şanslı ve kısmetli olduğunuza, yüzünüzün güleceğine işaret eder.

Rüyada birinin sizin cinsel organınızı tuttuğunu görmek

Rüyada birinin sizin cinsel organınızı tuttuğunu görmek, cinsel organınızı tutan kimse tarafından hayır, destek ve fayda göreceksiniz.

Rüyada kadın cinsel organına dokunmak

Rüyada kadın cinsel organına dokunmak, alacağınız destek ile iş sahibi olacağınıza, bu sayede ekmeğini kazanacağına işaret eder.

Rüyada bir erkeğin cinsel organını ellemek

Rüyada bir erkeğin cinsel organını ellemek, hane içi sorunlara, evden ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Çabanız ile sorunları aşabilirsiniz.

Bir kadının rüyada bir erkeğin cinsel organına dokunduğunu görmesi

Bir kadının rüyada bir erkeğin cinsel organına dokunduğunu görmesi, ruh, duygu ve düşünce değişimini simgeler.

Rüyada kadın cinsel organında kıl görmek

Rüyada kadın cinsel organında kıl görmek, sırtınızdan geçinmek isteyen kimselerin varlığına yorumlanır.

Rüyada cinsel organın üzerinde kıl olduğunu görmek

Rüyada cinsel organın üzerinde kıl olduğunu görmek, hayırlı evlatlarınız olacağına, çocuklarınız varsa da onlardan hayır göreceğinize işaret eder.

Rüyada iki cinsel organı olduğunu görmek

Rüyada iki cinsel organı olduğunu görmek, mal ve mülkün atmasına, maddi sıkıntıların son bulmasına, zenginliğe ve üne yorumlanır.

Rüyada birden çok cinsel organa sahip olduğunu görmek

Rüyada birden çok cinsel organa sahip olduğunu görmek, hayırlı bir nesle ve evlada, mümin olmaya yorumlanır.

Rüyada cinsel organ kesmek, şansızlıklar yaşamaya

Rüyada cinsel organ kesmek, şansızlıklar yaşamaya, kısmetinin kapanmasına, ihmalinizden dolayı fırsatları kaçırmaya ve pişmanlığa yorumlanır.

Rüyada cinsel organının kesildiğini görmek

Rüyada cinsel organının kesildiğini görmek veya Rüyada birinin cinsel organını kestiğini görmek, mal ve mülk kaybına yorumlanır. Zenginlikten sonra gelecek fakirliğe, maddi zarara uğramaya yorumlanır. Rüyada cinsel organı kesilen kişinin vefat edeceğine, mekan değiştirmeye, maddi zarara uğramaya veya evlat sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada kendi cinsel organını kesmek

Rüyada kendi cinsel organını kesmek, ani bir şekilde mal- mülk kaybına yorumlanır. Kimi yorumculara göre vefata, soyun devamının olmadığına ve soyun tükenmesine yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin cinsel organını kesmek

Rüyada bir erkeğin cinsel organını kesmek, amaçlarına ulaşmak ve başarı elde etmek için her şeyi göze aldığınıza, çok çabaladığınıza ve isteklerinize kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada cinsel organın koptuğunu görmek

Rüyada cinsel organın koptuğunu görmek, üzülmeye, sıkıntıya, huzursuzluğa, sağlık sorunları yaşamaya, zor duruma, soyun tükenmesine düşmeye yorumlanır.Bazende zinadan kurtulmaya yorumlanır.

Bir erkek rüyada cinsel organının büyüdüğünü görürse

Bir erkek rüyada cinsel organının büyüdüğünü görürse, yüceliğe, itibar görmeye ve takdir toplamaya, şöhrete yorumlanır. Rüyada cinsel organı küçük görmek, sıradan, normal bir hayat yaşamaya yorumlanır.

Rüyada cinsel organının büyüyerek her yeri kapladığını görmek

Rüyada cinsel organının büyüyerek her yeri kapladığını görmek, şan ve şöhrete, itibarın artmasına, ticaret ile uğraşan kimse için büyük kazanç elde etmeye, yeni bir işe başlayan kimsenin başarılı olmaya işaret eder.

Rüyada cinsel organın sertleştiğini görmek

Rüyada cinsel organın sertleştiğini görmek, açık talihe, şansa, güzel bir dönem geçirmeye yorumlanır.

Rüyada cinsel organını kuruduğunu görmek

Rüyada cinsel organını kuruduğunu görmek, soyunuzun azalmasına, hayırsız evlat sahibi olmaya yorumlanır. Bazende sıkıntılardan sonra gelecek rahatlık şeklinde yorumlanır.

Rüyada cinsel organın bir sebeple ulu orta göründüğünü görmek

Rüyada cinsel organın bir sebeple göründüğünü görmek, toplum tarafından ayıplanabileceğiniz bir işin içinde olacağınıza,

Rüyada cinsel organın göründüğünü ve bu nedenle utanıp yerin dibine girmek

Rüyada cinsel organın göründüğünü ve bu nedenle utanıp yerin dibine girmek, rakiplerinizi veya düşmanlarınızı sevindirecek olaylar ile karşılaşacaksınız.

Rüyada bir topluluk içinde cinsel organının açığa çıktığını görmek

Rüyada bir topluluk içinde cinsel organının açığa çıktığını ama kimse tarafından görülmemiş olması veya Rüyada cinsel organının açılmış olmasına rağmen kimse tarafından görülmemiş olduğunu görmek, kaygı ve endişeleriniz yersiz veya boşuna değil. Bazı zorluk ve sıkıntıları kısa süre içinde atlatacaksınız.

Rüyada cinsel organdan bir şeyler çıktığını görmek

Rüyada cinsel organdan bir şeyler çıktığını görmek, birden fazla çocuğa, neslin devamına yorumlanır.

Rüyada cinsel organdan bir hayvanın çıktığını görmek

Rüyada cinsel organdan bir hayvanın çıktığını görmek, ganimet elde etmeye, mücevhere yorumlanır.

Rüyada kadın cinsel organı öptüğünü görmek

Rüyada kadın cinsel organı öptüğünü görmek, bir kimseye samimiyetsiz davranışınızdan dolayı pişmanlık duyacağınıza işaret eder.

Rüyada erkek cinsel organı öptüğünü görmek

Rüyada erkek cinsel organı öptüğünü görmek veya rüyada erkek cinsel organı emmek, çevrenizdeki bir kimseye büyük bir faydanız dokunacak ondan yardımı esirgemeyeceksiniz ve hayır duası alacaksınız. Kimi yorumculara göre rüyada erkeğin cinsel organını emmek, günaha, düşüncesiz davranışlar içinde bulunmaya, zor günlerin, maddi ve manevi sıkıntıların yakında olduğuna işaret eder.

Rüyada erkek cinsel organı yalamak

Rüyada erkek cinsel organı veya penis yalamak, yaptığınız çalışmalar sayesinde başarı elde edecek, büyük miktarda para kazanacaksınız.

Rüyada kendi cinsel organını yalamak

Rüyada kendi cinsel organını yalamak, büyük günaha ve harama yönelmeye, manevi olarak çöküntüye, hatalara devam etmeye, kötü işlere bulaşmaya yorumlanır.

Rüyada kadın cinsel organı temizlemek

Rüyada kadın cinsel organı temizlemek, bir kimseye sürpriz mi yapmayı düşünüyorsunuz? Sizin için önemli olan birini mutlu etmek istediğinize işaret eder.

Rüyada kendi cinsel organını temizlemek

Rüyada kendi cinsel organını temizlemek, günahlardan arınmaya, tövbe etmeye, hayatını değiştirmeye, dinin gereklerini yerine getirmeye işaret eder. Rüyada kendi cinsel organını temizlemek, kimi yorumculara göre ise bir kimsenin kalbini kırabileceğinize, hatalar yapabileceğinize ve bu nedenle de pişmanlık, vicdan azabı duyacağınız bir durum yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada cinsel organının demirden olduğunu görmek

Rüyada cinsel organının demirden veya başka bir madenden olduğunu görmek; rüya sahibi erkek ise başarı ve güç elde etmeye, yükselmeye yorumlanır.

Rüyada cinsel organının demirden veya başka bir madenden olduğunu görmek, rüya sahibi kadın ise rüya sahibinin çocuğu ya olmayacak yada kolay bir şekilde değil de uğraştırıcı, üzücü ve yorucu yollara başvurarak olacaktır. Kimi yorumculara göre ise; iffetli, ve ahlaklı olmaya, kendini nefsinden koruyabilmeye yorumlanır.

Rüyada kadın cinsel organından ateş çıktığını görmek

Rüyada kadın cinsel organından ateş çıktığını görmek, rüya sahibi kadınsa evladının büyük bir mevkiye kavuşacağına yorumlanır. Saygın ve itibarlı bir makama yorumlanır.