Rüyada cinsel ilişki görmek

Rüyada cinsel ilişki görmek veya Rüyada seks görmek

Rüyada cinsel ilişki görmek veya Rüyada seks görmek, bazen iyiye bazende kötüye yorumlanır. Gördüğünüz bu rüyanın iyiye mi yorulacağı, kötüye mi yorulacağı, rüyada cinsel ilişkiyi kiminle yaşadığınıza, neler hissettiğinize, ne niyetle yaptığınıza ( zorla, rızanızla, tecavüz vs.. ) ve genel anlamda rüyanızda kendinizi nasıl hissettiğinize bağlı olarak değişecektir. Örneğin helalinizle ( Nikahlı eşiniz ) yayaşadığınız cinsel ilişki, eğer güzel bitiyor aynı zamanda siz ve eşiniz rüyanızda kendinizi iyi hissediyorsanız bu rüya iyiye yorumlanırken, tam tersi helalinizle yaşadığınız ilişki kötü bitiyor, yarım kalıyor, hem siz ve/veya hem de helaliniz rüyanızda kendinizi kötü hissediyorsanız, bu rüya kötüye yorumlanır.

Rüyada cinsel ilişki görmek veya rüyada seks görmek (Genel Kötü Yorumu)

Tatsızlıklara, sıkıntılara, dedikodulara işaret edebilirler. Bazen de iftira ve rezalet manasına gelebilirler.

Rüyada cinsel ilişki görmek veya rüyada seks görmek (Genel İyi Yorumu)

Büyük bir mertebeye, zor günleri geride bırakmaye, şifa bulmaye, arzu edilen şeye sahip olmaya, murada ermeye, eğer rüya sahibi çalışıyor ise ticaret hayatında çok başarılı olmaya ve rakiplerini geride bırakmaya yorulur.

Rüyada cinsel ilişki görmek veya rüyada seks görmek (Genel Piskolojik Yorumu)

Rüya sahibinin ilişkilerinde hatırlamak istemediği yada hatırlamaktan utandığı fiziksel yönlerini ifade eder. Yataktaki becerileriniz konusundaki korkularınız, belli birine karşı açıklayamadığınız istekler pozisyonlar fantaziler vs şeklinde. Örneğin bazı insanlar ne çeşit fantezilerden hoşlandıklarını konuşmaktan çekinirler yada eşlerine/partnerlerine bunlardan bahsedemezler. Bazen bu kişi ulaşamayacağınız ya da aslında ilgilenmediğiniz biridir. Bu durumda rüyanız, sizin kabul edilebileceğiniz(Yakın akraba-Anne-Kardeş-Baba vb) bir kişi ile bunları yaşamanızı sağlamaktadır. Bu şekilde rüya görmek herkesi rahatsız etse de, bilinçli değil, bilinç dışı olduğu, kontrol edilemediği için bir sapıklık-kötülük şeklinde yorumlanmazlar. Genelde yatak konusunda aşırı korkuları olan, hatırlamak istemediği yada hatırlamaktan utandığı fiziksel yönleri çok fazla olan yada ne çeşit fantezilerden hoşlandıklarını konuşamayan insanlar tarafından görülür.


Rüyada cinsel ilişki veya rüyada seks görmek

Yukarıda da belirttiğimiz üzere, ilişkinin nasıl olduğu;(zorlama, taciz, tecavüz vb.), kiminle yaşadığınız(eş, sevgili, annen, baba, kardeş, yabancı biri yada arkadaş …), yaşarken neler hissettiğiniz(Mutluluk, Nefret,Öfke,Korku vb) önemlidir. Rüyanızda cinsel ilişki için bir zorlama var ise yada zorlama,taciz olmasa bili siz yada rüyanızda cinsel ilişkiye girdiğiniz partneriniz kendini kötü hissediyor ise bu rüya pek de hayra yorulmaz. aksine tatsızlıklara, sıkıntılara, dedikodulara işaret edebilirler. Bazen de iftira ve rezalet manasına gelebilirler.

Ebu Sait El Vaiz’e göre rüyada cinsi münasebet

Ebu Sait El Vaiz’e göre; Rüyada cinsi münasebet görmek, arzu edilen şeye sahip olmaya ve murada ermeye delalet eder.

Ebu İbn-i Kesir’e göre rüyada cinsi münasebet

İbn-i Kesir’e göre; Rüyada cinsel ilişkide bulunmak, hayra ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada örtülü bir kadınla cinsel ilişkiye girmek

Rüyada örtülü bir kadınla cinsel münasebette bulunmak, genel olarak hayra ve iyiliklere yorulur.(Zorlama, taciz yada tecavüz değil ise.)

Rüyada cinsel ilişkiye girememek

Rüyada cinsel ilişkiye girememek, hayal kırıklıkları yaşayacak, mutsuz olacak ve üzüleceksiniz demektir. Öz güveninizi ve cesaretinizi kaybedeceğinize, büyük heveslerle başladığınız iş yada işlerin yarım kalacağına, tamamlanamayacağına yorumlanır.

Rüyada mutsuz biten cinsellik

Rüyada mutsuz biten cinsellik gördüyseniz, yapmakta olduğunuz bir işi, yada ileride yapacağınız bir işi bitireceksiniz ama o işe girişirken düşündüğünüz kadar kazanç/gelir elde edemeyeceksiniz demektir. İşi tamamlayacaksınız ama istediğiniz gibi olmayacak, o işten yeterince tatmin olamayacaksınız. Yada sizi, ailenizi rahatsız eden durumlar, sorunlar var ise bu sorunları çözeceksiniz ama yine yeterince ilerleme kaydemeyeceksiniz.

Rüyada sevgiliyle sevişmek

Rüyada sevgili ile sevişmek veya rüyada kendini sevgilisiyle sevişirken görmek, aranızdaki bazı sorunlardan veya sevgilinizin aksiliğinden dolayı söylemekten çekindiğiniz ve içinize attığınız şeyleri yakın zamanda sevgilinize söyleyecek ve rahatlayacaksınız demektir. Ayrıca sevgiliniz ile aranızda bir kırgınlık, dargınlık, küskünlük var ise, zamanla aranızda ki sorunları çözeceksiniz demektir.

Rüyada sevgiliyle sevişmek aynı zamanda rüya sahibinin, sevdiği kişiye karşı duygu, düşünce ve değerlerini önemsediğinizi ona hissettirmeniz gerektiğine yorumlanır. Yani sevdiğinize karşı, pozitif duygularınızı daha çok söylemenizde fayda var demektir.

Bazı durumlarda ise(Rüyanıza, detaylara göre değişecektir) rüyada sevgiliyle sevişme olumsuz da yorumlanır. Aranızdaki soğukluğa bir an önce çözüm bulmalısınız aksi halde ayrılıklar yaşanabilir.

Rüyada cinsel ilişki sırasında kan görmek

Rüyada cinsel ilişki sırasında kan görmek, rüyada kan görmeniz rüyanızı geçersizleştirmiştir.

Rüyada cinsel organ görmek

Rüyada cinsel organ görmek, yakın bir zamanda elinize yüksek miktarda para geçeceğine yorumlanır.

Rüyada çirkin bir kadınla birlikte olmak

Rüyada çirkin bir kadınla birlikte olmak, günaha girmeye, haram yemeye ve zina yapmaya yorumlanır.

Rüyada eski sevgiliyle sevişmek

Rüyada eski sevgiliyle sevişmek veya Rüyada eski sevgili ile sex yapmak, eski sevgilinizi bir türlü unutamadığınıza, aklınızdan ve yüreğinizden çıkaramadığınıza, şuanki ilişkinizden sıkıldığınıza ve ayrılmak istediğinize, konuşarak bu durumu sonlandırabileceğinize yorumlanır. hayatınızda kendinize güvenen biri olduğunuza fakat eski sevgiliniz ile aranızda bazı yarım kalmış şeylerin olduğuna, aklınızda bunu sonlandıramadığınıza, onu özlediğinize işaret eder.

Rüyada eş veya sevgiliyle cinsel ilişkiye girmek

Rüyada eş veya sevgiliyle cinsel ilişkiye girmek, aynı zamanda hayallerinizin gerçekleşeceğine ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada eşiyle sevişmek, genelde hayra yorumlanır. Rüyada eş ile cinsel ilişkiye girmek, erkek için devlet işinde terfiye, kadın için ise dikkatli olursa zor günleri zarar görmeden atlatacağına, harama göz dikmeyeceğinize, helal mal elde etmeye, işaret eder. Rüyada kendi hanımı ile cinsel ilişkide bulunmak, hayra yorumlanır. Sağlıklı, güzel ve rahat bir ömür süreceğinize, soyunuzun devam edeceğine yorumlanır.

Buna karşın rüyanızda eşiniz ile ilişkide zorlanıyorsanız, yada kendinizi zorlanmış hissediyorsanız, yada mutsuz, üzgün hissediyorsanız bu rüya yukarıda ki gibi iyiye yorumlanmaz. Rüyanızın detayına göre değişmekle birlikte bazı durumlarda kötüye yorumlanır. Eşiniz ile aranıza bir soğukluk gireceğine, bu soğukluğu aşmanız gerektiğine aksi takdirde yaşadığınız sorunların artarak devam edeceğine yorumlanır. Daha sonra ise ayrılıklara…

Kirmani’ye göre;Rüyada bir kimse eşiyle cinsel ilişkide bulunursa ailesi ve çocukları kendisinden hayır görür.

Rüyada eşini başkasıyla sevişirken görmek

Rüyada eşini başkasıyla cinsel ilişkiye girerken görmek, ailevi sorunlarınızın, huzursuzlukların var olduğuna ve artık bunları çözmeniz gerektiğine işaret eder. Eşinizle karşılıklı olarak sevgi ve saygıyı unuttuğunuza, hayatınızın tadının kaçtığına, yenilenmeniz gerektiğine işaret eder. Eğer rüya sahibi kadın ise, eşi ile arasında bir soğukluk var mı diye sorgulamalıdır. Ve bunu çift taraflı yapmalıdır. “Hem kendisi eşine karşı soğukmu, hem de eşi, kendisine karşı soğuk mu” şeklinde. Varsa bu soğukluklar, ailevi sorunlar varsa huzursuzluklar biran önce çözülmeli aksi takdirde evliliğinizin yada ilişkinizin sonu pekde iyi olmayacaktır.

Rüyada eşinin başka bir adamla seviştiğini görmek

Rüyada eşinin başka bir adamla seviştiğini görmek, sıkıntılı bir dönem yaşayacağınıza, belalara yorumlanır. Rüya sahibi eşiyle, ailesiyle varsa çocuklarıyla daha çok zaman geçirmeli, daha çok ilgilenmelidir.

Rüyada eski eş ile seviştiğini görmek

Rüyada eski eş ile seviştiğini görmek, hayra yorumlanır. Başarıların devamına, yüzünüzün gülmesine, hayatınızın olumlu yönde ilerleyeceğine ve keyfin yerine gelmesine yorumlanır. Sizi her koşulda destekleyip, arkanızda duracak bir kimsenin varlığına yorumlanır.

Rüyada eşinden başka birisi ile sevişmek

Rüyada eşinden başka birisi ile sevişmek, günaha girmeye, zina yapmaya, harama göz dikmeye yorumlanır.

Rüyada eşin yakın arkadaşı ile ilişkiye girmek

Rüyada eşinin yakın arkadaşı ile ilişkiye girmek, çevreye rezil olmaya yorumlanır.

Rüyada yabancı biriyle cinsel ilişki görmek

Rüyada yabancı biriyle cinsel ilişki görmek, zarara uğrayacağınızın ve itibarınızın sarsılacağı, sıkıntıya düşeceğiniz anlamındadır. Rüyada tanımadığınız biriyle cinsel ilişkiye girmek, saygınlığınızı ve itibarınızı kaybedeceğinize, mağlubiyete, harama ve zina etmeye işaret eder. Bazende evlenmeye işaret eder.

Rüyada tanımadığı bir adamla sevişmek

Rüyada tanımadığı bir adamla seviştiğini görmek, maddi zorluklar ve sıkıntılar ile boğuşacaksınız.

Rüyada tanımadığı bir kadınla seviştiğini görmek

Rüyada tanımadığı bir kadınla seviştiğini görmek, yaptığınız bir şeyden veya bir durumdan dolayı başınız ağrıyacak.

Rüyada tanıdığı biriyle cinsel ilişkiye girmek

Rüyada tanıdığı biriyle cinsel ilişkiye girmek, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmaya yorumlanır.

Rüyada birinin sizinle cinsel ilişkiye girdiğini görmek

Rüyada birinin sizinle cinsel ilişkiye girdiğini görmek, varlık içinde geçecek bir ömrü simgeler. Kısa süre içinde tüm sıkıntılardan sıyrılıp mutlu olacaksınız. Bu kimseyi tanıyorsanız eğer bu rüya, o kimseden fayda göreceğinize yorumlanır.

Rüyada düşman ile bir cinsel ilişki görmek

Rüyada düşman ile bir cinsel ilişki içinde olduğunu görmek, düşmanı mağlup etmeye ve ondan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada mutsuz biten sex

Rüyada mutsuz biten sex, yapmakta olduğunuz bir işi tamamlayacaksınız demektir.

Rüyada genç bir erkekle sevişmek

Bir kadının rüyada genç bir erkekle seviştiğini görmesi, uzun sürecek zorluk ve sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada çok bakımsız ve sevimsiz bir kadınla sevişmek

Bir erkeğin Rüyada çok bakımsız ve sevimsiz bir kadınla seviştiğini görmesi, günah işlemeye, hatalar yapmaya yorumlanır.

Rüyada cinsel ilişkiye girenleri izlemek

Rüyada cinsel ilişkiye girenleri izlemek, başarılı bir ilişkiniz olamayacak demektir. Aynı zamanda rüyada cinsi münasebet yapanları görmek, başkalarının yardımı ile mutluluğu yakalayacaksınız demektir.

Rüyada küçük bir kızla ilişkiye girmek

Rüyada küçük bir kızla ilişkiye girilmişse, bakire bir kızla evlenilecek anlamına gelir. Bazen de bu rüya, belaya işarettir.

Rüyada reşit olmayan biriyle cinsel ilişkiye girmek

Rüyada reşit olmayan biriyle cinsel ilişkiye girmek, aksiliklere, tehlikeli işlere, belaya işaret eder.

Rüyada kendi cinsiyle ilişkiye girdiğini görmek

Rüyada kendi cinsiyle ilişkiye girdiğini görmek, sürprizlere, ummadığınız bir gelişmeden dolayı sevineceğinize ve dertlerinizi bir süre için unutacağınıza işaret eder.

Rüyada kadınların seviştiğini görmek

Rüyada kadınların bir birileriyle seviştiğini görmek, bir kimsenin sırlarını öğreneceksiniz ve boş şeyler ile vakit kaybediyorsunuz.

Rüyada kadın kadına sevişmek

Rüyada kadın kadına seviştiğini görmek, bu kadını tanıyorsanız bu kimsenin sırlarını öğreneceksiniz demektir. Eğer bu kadını tanımıyorsanızda, boş işlerle uğraştığınıza ve vakit kaybettiğinize yorumlanır.

Rüyada kadın kadına sevişmek, zenginliğe, maddi rahatlığa ve manevi olarak huzursuz olmaya işaret eder. Helal kazanç elde etmediğiniz için, veya yanlış tavırlarınızdan dolayı manevi olarak huzursuz olabilirsiniz gibi.. Kimi zamanda Rüyada kadın kadına cinsel ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibinin eşi tarafından aldatılacağına ve uzun bir üre bunu farketmeyeceğine işaret eder. Eşiniz ile boşanabilirsiniz.

Rüyada hayat kadınıyla cinsel ilişkiye girmek

Rüyada hayat kadını ile cinsel ilişkiye girmek, gayri meşru yollar ile ve haram olan mal elde etmeye yorumlanır.

Rüyada ünlü biriyle sevişmek

Rüyada ünlü biriyle sevişmek, rüyanızda gördüğünüz meşhur kimseye karşı özel duygularınız olduğuna ve o kimse ile ilgili yakın zamanda aldığınız bir haberin etkisinde olduğunuza işaret eder.

Rüyada nikah düşmeyen biriyle sevişmek

Rüyada kendisiyle nikâhı mümkün olmayan biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek, meşru olmayan çocuğa yorumlanır.

Rüyada anne babayı sevişirken görmek

Rüyada anne babayı sex yaparken görmek, anne ve babanızın ilişkisine, sevgilerine ve saygılarına özendiğinize, evliliğinizde de aynı mutluluğu istediğinize yorumlanır.

Rüyada haram yollardan sevişmek

Rüyada haram yollardan seviştiğini görmek, müsade edilmeyen nikaha veya kötü dostluklar kurmaya, sapıklığa ve günaha girmeye, nahoş davranışlarınızdan dolayı toplum tarafından dışlanmaya yorumlanır.

Rüyada ters ilişkiye girmek

Rüyada ters ilişkiye girmek ise, hayal ve isteklerin gerçekleşmeyeceğine, işlerin bozulacağına işaret eder. Rüyada ters ilişki görmek, kimi zamanda ilişkiye girdiğiniz kimse üzerinde söz sahibi olacağınıza, gücünüzü ıspat edeceğinize ve düşmana galip gelmeye yorumlanır.

Rüyada hayvanla cinsel ilişki yaşamak

Rüyada bir hayvanla cinsel ilişki yaşamak, şansınız ve bahtınız açık olacak ve beklenenden daha fazla yükseleceksiniz.

Rüyada yaşlı bir kadınla sevişmek

Rüyada yaşlı bir kadınla cinsel ilişkiye girmek, fıtrata uygunsuz davranmaya, başarısızlığa, hayırsız mal elde etmeye, haram mala, işaret eder.

Rüyada yakın bir akraba ile sevişmek

Rüyada yakın bir akraba ile cinsel ilişkiye girmek, hayra yorulmaz. Canınızın sıkılacağına, işlerinizin bozulacağına, kötü habere işaret eder.

Rüyada babayla sevişmek

Rüyada baba ile sevişmek, sevgiliniz veya eşinizin babanıza benzemesini istediğinizi simgeler.

Rüyada kardeş ile sevişmek

Rüyada kardeşiyle ilişkiye girdiğini görmek, bir seçim yapma arifesindesiniz, hayatınızda ufak bir değişim olacak.

Rüyada erkek kardeş ile sevişmek

Rüyada erkek kardeş ile cinsel ilişkiye girmek, hatalı kararlarınızın olduğunu fark edip pişmanlık hissedeceğinize yorumlanır. Erkek kardeşiniz ile aranız açılabilir.

Rüyada anne ile sevişmek

Rüyada anne ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibinin doğduğu memlekette ölümüne delalet eder.

Rüyada baldızla sevişmek veya rüyada baldıza karşı şehvet duymak

Rüyada baldız ile cinsel ilişkiye girmek veya rüyada baldız ile sevişmek, bir konudan dolayı iltifat duyacaksınız, İki fırsat veya teklif arasında kalmaya, gönlünüzden geçtiği gibi bir ev kuracağınıza işaret eder.

Rüyada ölmüş biri ile sevişmek

Rüyada ölmüş birisi ile sex yapmak, yakın zaman içinde arzularınıza ve hayallerinize kavuşacaksınız. Yardıma muhtaç kimseler için ise yardım görmeye, zorluk çekmeden para elde etmeye, parlak bir fırsat yakalamaya yorumlanır. Ölmüş kişi tanıdığınız biri ise, o kimsenin mirasından sizde pay alacaksınız demektir. Bazen de rüyada ölmüş birisi ile cinsel ilişkiye girmek, nahoş davranışlar içinde bulunmaya, günaha girmeye yorumlanır.

Rüyada ölü bir kadın veya ölü bir erkek ile sevişmek

Rüyada ölü bir kadın ile sevişmek veya rüyada ölü bir erkek ile sevişmek, ölüme ve o kimsenin yattığı mezarlığa gömülmeye yorumlanır.

Rüyada ünlü biriyle seks yaptığını görmek

Rüyada ünlü biriyle sex yaptığını görmek, rüyanızda gördüğünüz meşhur kimseye karşı özel duygularınız olduğuna ve o kimse ile ilgili yakın zamanda aldığınız bir haberin etkisinde olduğunuza işaret eder.

Rüyada ecnebi biriyle sex yapmak

Rüyada ecnebi yada yabancı biriyle sex yapmak, dünyevi tüm arzularınıza kavuşacağınıza, ahireti unutup bu dünyada mutlu olcağınıza, ahirette sıkıntıya düşeceğinize yorumlanır.

Rüyada kendi ile sex yapmak

Rüyada kendisi ile sex yaptığını görmek, iş hayatında yükselmeye ve makam mevki sahibi olmaya, yüksek gelir elde etmeye, kolay geçime yorumlanır.

Rüyada cin ile cinsel ilişkiye girmek

Rüyada cin görmek genel olarak iyi yorumlanmaz. Görmek bile genel olarak hayra yorumlanmaz iken rüyada cin ile ilişkiye girmek haliyle kötüye yorumlanır. Eğer rüyanızda ilk defa cin, yada benzeri kötü-iğrenç bir varlık görüyorsanız çok fazla üstünde durmamakta, fazla konuşmamakta fayda var demektir. Eğer ilk defa görüyorsanız, mümkünse hemen unutun. Eğer merak ediyorsanız, bu rüyanın yorumunu BURADAN okuya bilirsiniz.

Rüyada eşiyle cinsel ilişkiye girmek

Rüyada eşinizle cinsel ilişkiye girmeniz hayallerinizin gerçekleşeceğine ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada eşiyle sevişmek, genelde hayra yorumlanır. Rüyada eş ile cinsel ilişkiye girmek, erkek için devlet işinde terfiye, kadın için ise dikkatli olursa zor günleri zarar görmeden atlatacağına, harama göz dikmeyeceğinize, helal mal elde etmeye, işaret eder. Rüyada kendi hanımı ile cinsel ilişkide bulunmak, hayra yorumlanır. Sağlıklı, güzel ve rahat bir ömür süreceğinize, soyunuzun devam edeceğine yorumlanır.

Buna karşın rüyanızda eşiniz ile ilişkide zorlanıyorsanız, yada kendinizi zorlanmış hissediyorsanız, yada mutsuz, üzgün hissediyorsanız bu rüya yukarıda ki gibi iyiye yorumlanmaz. Rüyanızın detayına göre değişmekle birlikte bazı durumlarda kötüye yorumlanır. Eşiniz ile aranıza bir soğukluk gireceğine, bu soğukluğu aşmanız gerektiğine aksi takdirde yaşadığınız sorunların artarak devam edeceğine yorumlanır. Daha sonra ise ayrılıklara…

Kirmani’ye göre;Rüyada bir kimse eşiyle cinsel ilişkide bulunursa ailesi ve çocukları kendisinden hayır görür.