Rüyada cinsel ilişki görmek

Rüyada cinsel ilişki görmek

Rüyada cinsel ilişki veya rüyada seks görmek, bazen iyiye bazende kötüye yorumlanır. Gördüğünüz bu rüyanın iyiye mi yorulacağı, kötüye mi yorulacağı, rüyada cinsel ilişkiyi kiminle yaşadığınıza, neler hissettiğinize, ne niyetle yaptığınıza ( zorla ,rızanızla, tecavüz vs ) ve genel anlamda rüyanızda kendinizi nasıl hissettiğinize bağlı olarak değişecektir. Örneğin helalinizle ( Nikahlı eşiniz ) yayaşadığınız cinsel ilişki, eğer güzel bitiyor aynı zamanda siz ve eşiniz rüyanızda kendinizi iyi hissediyorsanız bu rüya iyiye yorumlanırken, tam tersi helalinizle yaşadığınız ilişki kötü bitiyor, yarım kalıyor, hem siz ve/veya hem de helaliniz rüyanızda kendinizi kötü hissediyorsanız, bu rüya kötüye yorumlanır.

 

Rüyada cinsel ilişki görmek veya rüyada seks görmek (Genel Kötü Yorumu)
Tatsızlıklara, sıkıntılara, dedikodulara işaret edebilirler. Bazen de iftira ve rezalet manasına gelebilirler.

 

Rüyada cinsel ilişki görmek veya rüyada seks görmek (Genel İyi Yorumu)
Büyük bir mertebeye, zor günleri geride bırakmaye, şifa bulmaye, arzu edilen şeye sahip olmaya, murada ermeye, eğer rüya sahibi çalışıyor ise ticaret hayatında çok başarılı olmaya ve rakiplerini geride bırakmaya yorulur.

 

Rüyada cinsel ilişki görmek veya rüyada seks görmek (Genel Piskolojik Yorumu)
Rüya sahibinin ilişkilerinde hatırlamak istemediği yada hatırlamaktan utandığı fiziksel yönlerini ifade eder. Yataktaki becerileriniz konusundaki korkularınız, belli birine karşı açıklayamadığınız istekler pozisyonlar fantaziler vs şeklinde. Örneğin bazı insanlar ne çeşit fantezilerden hoşlandıklarını konuşmaktan çekinirler yada eşlerine/partnerlerine bunlardan bahsedemezler. Bazen bu kişi ulaşamayacağınız ya da aslında ilgilenmediğiniz biridir. Bu durumda rüyanız, sizin kabul edilebileceğiniz(Yakın akraba-Anne-Kardeş-Baba vb) bir kişi ile bunları yaşamanızı sağlamaktadır. Bu şekilde rüya görmek herkesi rahatsız etse de, bilinçli değil, bilinç dışı olduğu, kontrol edilemediği için bir sapıklık-kötülük şeklinde yorumlanmazlar. Genelde yatak konusunda aşırı korkuları olan, hatırlamak istemediği yada hatırlamaktan utandığı fiziksel yönleri çok fazla olan yada ne çeşit fantezilerden hoşlandıklarını konuşamayan insanlar tarafından görülür.


Rüya Tabirleri

Rüyada cinsel ilişki veya rüyada seks görmek
Rüyada cinsel ilişki veya rüyada seks görmek, bu rüyalar genellikle iyiye ve hayra yorulmazlar. Tatsızlıklara, sıkıntılara, dedikodulara işaret edebilirler. Bazen de iftira ve rezalet manasına gelebilirler. Aynı zamanda rüyada cinsel münasebette bulunmak, büyük bir mertebe, zor günleri geride bırakma, şifa bulma anlamına da gelir.

 

Rüyada cinsel ilişki görmek, ilişkilerin hatırlamak istemediğiniz ya da hatırlamaktan utandığınız fiziksel yönleri, Örneğin bazı insanlar ne çeşit fantezilerden hoşlandıklarını konuşmaktan çekinirler. Yataktaki becerileriniz konusundaki korkularınız. Belli birine karşı açıklayamadığınız istekler. Bazen bu kişi ulaşamayacağınız ya da aslında ilgilenmediğiniz biridir. Bu durumda düşününüz sizin kabul edilebilecek bir fantezi yaşamanızı sağlamaktadır.

 

Bir erkek Rüyada cinsel ilişki görürse ticaret hayatında çok başarılı olacak ve rakiplerini geride bırakacak demektir. Eğer bu rüyayı kadın görürse kolay atlatacağı ama yine de kendisine mutsuzluk ve üzüntü verecek bir takım olaylar yaşayacak demektir.

 

Rüyada cinsi münasebet
Ebu Sait El Vaiz’e göre: Rüyada cinsi münasebet arzu edilen şeye sahip olmaya ve murada ermeye delalet eder.

 

Rüyada örtülü bir kadınla cinsel münasebette bulunmak
Rüyada örtülü bir kadınla cinsel münasebette bulunmak, genelde hayra yorulur.

 

İbn-i Kesir’e göre: Rüyada cinsel ilişkide bulunmak, hayra ve mutluluğa delalet eder.

 

Rüyada sevişmek
Rüyada sevişmek, nikahlı olduğunuz kimseyle yani eş ile gönüllü olarak sevişiyorsanız mutlu ve bol kazançlı günlerin yakında olduğuna, hayatınızda herşeyin yolunda gideceğine yorumlanır. Nikah düşmeyen biri ile sevişiyorsanız, hayatınızdaki herşey kötüye gidecek, sıkıntılı günler kapıda demektir.

 

Rüyada cinsel ilişkiye girememek
Rüyada cinsel ilişkiye girememek, hayal kırıklıkları yaşayacak, mutsuz olacak ve üzüleceksiniz. Öz güveninizi ve cesaretinizi kaybedeceğinize yorumlanır.

 

Rüyada mutsuz biten cinsellik
Rüyada mutsuz biten cinsellik gördüyseniz, yapmakta olduğunuz bir işi bitireceksiniz demektir.

 

Rüyada cinsel ilişki sırasında kan görmek
Rüyada cinsel ilişki sırasında kan görmek, rüyada kan görmeniz rüyanızı geçersizleştirmiştir.

 

Rüyada cinsel organ görmek
Rüyada cinsel organ görmek, yakın bir zamanda elinize yüksek miktarda para geçeceğine yorumlanır.

 

Rüyada sevgiliyle sevişmek
Rüyada sevgiliyle sevişmek veya Rüyada kendini sevgiliyle sevişirken görmek, aranızdaki bazı sorunlardan veya sevgilinizin aksiliğinden dolayı söylemekten çekindiğiniz şeyleri yakın zaman içinde sevgilinize söyleyecek ve rahatlayacaksınız.

 

Rüyada sevgiliyle sex yapmak
Rüyada sevgili ile sex yaptığını görmek, aynı zamanda sevgilinizin duygu, düşünce ve değerlerini önemsediğinizi ona hissettirmeniz gerektiğine yorumlanaır. Aranızdaki soğukluğa bir an önce çözüm bulmalısınız aksi halde ayrılıklar yaşanabilir.

 

Rüyada eski sevgiliyle sevişmek
Rüyada eski sevgiliyle sevişmek veya Rüyada eski sevgili ile sex yapmak, onu bir türlü unutamadığınıza, şuanki ilişkinizden sıkıldığınıza ve ayrılmak istediğinize, hayatınızda kendinize güvenen biri olduğunuza fakat eski sevgiliniz ile aranızda bazı yarım kalmış şeylerin var olduğuna konuşarak bu durumu sonlandırabileceğinize yorumlanır.

 

Rüyada eş veya sevgiliyle cinsel ilişkiye girmek
Rüyada eş veya sevgiliyle cinsel ilişkiye girmek, aynı zamanda hayallerinizin gerçekleşeceğine ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada eşiyle sevişmek, genelde hayra yorumlanır. Rüyada eş ile cinsel ilişkiye girmek, erkek için devlet işinde terfiye, kadın için ise dikkatli olursa zor günleri zarar görmeden atlatacağına, harama göz dikmeyeceğinize, helal mal elde etmeye, işaret eder. Rüyada kendi hanımı ile cinsel ilişkide bulunmak, hayra yorumlanır. Sağlıklı, güzel ve rahat bir ömür süreceğinize, soyunuzun devam edeceğine yorumlanır.

 

Kirmani’ye göre: Rüyada bir kimse eşiyle cinsel ilişkide bulunursa ailesi ve çocukları kendisinden hayır görür.

 

Rüyada eşini başkasıyla sevişirken görmek
Rüyada eşini başkasıyla cinsel ilişkiye girerken görmek, ailevi sorunlarınızın, huzursuzlukların var olduğuna ve artık bunları çözmeniz gerektiğine işaret eder.  Eşinizle karşılıklı olarak sevgi ve saygıyı unuttuğunuza, yenilenmeniz gerektiğine işaret eder.

 

Rüyada eşinin başka bir adamla seviştiğini görmek
Rüyada eşinin başka bir adamla seviştiğini görmek, sıkıntılı bir dönem yaşayacağınıza, belalara yorumlanır.

 

Rüyada eski eş ile seviştiğini görmek
Rüyada eski eş ile seviştiğini görmek, hayra yorumlanır. Başarıların devamına, yüzünüzün gülmesine, hayatın olumlu yönde ilerleyeceğine ve keyfin yerine gelmesine yorumlanır. Sizi her koşulda destekleyip, arkanızda duracak bir kimsenin varlığına yorumlanır.

 

Rüyada eşinden başka birisi ile sevişmek
Rüyada eşinden başka birisi ile sevişmek, günaha girmeye, zina yapmaya, harama göz dikmeye yorumlanır.

 

Rüyada eşin yakın arkadaşı ile ilişkiye girmek
Rüyada eşinin yakın arkadaşı ile ilişkiye girmek, rezil olmaya yorumlanır.

 

Rüyada yabancı biriyle cinsel ilişki görmek
Rüyada yabancı biriyle cinsel ilişki görmek, zarara uğrayacağınızın ve itibarınızın sarsılacağı, sıkıntıya düşeceğiniz anlamındadır. Rüyada tanımadığınız biriyle cinsel ilişkiye girmek, saygınlığınızı ve itibarınızı kaybedeceğinize, mağlubiyete, harama ve zina etmeye işaret eder. Bazende evlenmeye işaret eder.

 

Rüyada tanımadığı bir adamla sevişmek
Rüyada tanımadığı bir adamla seviştiğini görmek, maddi zorluklar ile boğuşacaksınız.

 

Rüyada tanımadığı bir kadınla seviştiğini görmek
Rüyada tanımadığı bir kadınla seviştiğini görmek, yaptığınız bir şeyden veya bir durumdan dolayı başınız ağrıyacak.

 

Rüyada tanıdığı biriyle cinsel ilişkiye girmek
Rüyada tanıdığı biriyle cinsel ilişkiye girmek, yeni arkadaşlıklar edinmeye yorumlanır.

 

Rüyada birinin sizinle cinsel ilişkiye girdiğini görmek
Rüyada birinin sizinle cinsel ilişkiye girdiğini görmek,varlık içinde geçecek bir ömrü simgeler. Kısa süre içinde tüm sıkıntılardan sıyrılıp mutlu olacaksınız. Bu kimseyi tanıyorsanız eğer bu rüya, o kimseden fayda göreceğinize yorumlanır.

 

Rüyada düşman ile bir cinsel ilişki görmek
Rüyada düşman ile bir cinsel ilişki içinde olduğunu görmek, düşmanı mağlup etmeye ve ondan kurtulmaya yorumlanır.

 

Rüyada mutsuz biten sex
Rüyada mutsuz biten sex, yapmakta olduğunuz bir işi bitireceksiniz demektir.

 

Rüyada genç bir erkekle sevişmek
Bir kadının rüyada genç bir erkekle seviştiğini görmesi, uzun sürecek zorluk ve sıkıntılara yorumlanır.

 

Rüyada çok bakımsız ve sevimsiz bir kadınla sevişmek
Bir erkeğin Rüyada çok bakımsız ve sevimsiz bir kadınla seviştiğini görmesi, günah işlemeye, hatalar yapmaya yorumlanır.

 

Rüyada cinsel ilişkiye girenleri izlemek
Rüyada cinsel ilişkiye girenleri izlemek, başarılı bir ilişkiniz olamayacak demektir. Aynı zamanda rüyada cinsi münasebet yapanları görmek, başkalarının yardımı ile mutluluğu yakalayacaksınız demektir.

 

Rüyada küçük bir kızla ilişkiye girmek
Rüyada küçük bir kızla ilişkiye girilmişse, bakire bir kızla evlenilecek anlamına gelir. Bazen de bu rüya, belaya işarettir.

 

Rüyada reşit olmayan biriyle cinsel ilişkiye girmek
Rüyada reşit olmayan biriyle cinsel ilişkiye girmek, aksiliklere, tehlikeli işlere, belaya işaret eder.

 

Rüyada kendi cinsiyle ilişkiye girdiğini görmek
Rüyada kendi cinsiyle ilişkiye girdiğini görmek, sürprizlere, ummadığınız bir gelişmeden dolayı sevineceğinize ve dertlerinizi bir süre için unutacağınıza işaret eder.

Rüyada kadınların seviştiğini görmek
Rüyada kadınların bir birileriyle seviştiğini görmek, bir kimsenin sırlarını öğreneceksiniz ve boş şeyler ile vakit kaybediyorsunuz.

 

Rüyada kadın kadına sevişmek
Rüyada kadın kadına seviştiğini görmek, bu kadını tanıyorsanız bu kimsenin sırlarını öğreneceksiniz demektir. Eğer bu kadını tanımıyorsanızda, boş işlerle uğraştığınıza ve vakit kaybettiğinize yorumlanır.

 

Rüyada kadın kadına sevişmek, zenginliğe, maddi rahatlığa ve manevi olarak huzursuz olmaya işaret eder. Helal kazanç elde etmediğiniz için, veya yanlış tavırlarınızdan dolayı manevi olarak huzursuz olabilirsiniz gibi.. Kimi zamanda Rüyada kadın kadına cinsel ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibinin eşi tarafından aldatılacağına ve uzun bir üre bunu farketmeyeceğine işaret eder. Eşiniz ile boşanabilirsiniz.

 

Rüyada hayat kadınıyla cinsel ilişkiye girmek
Rüyada hayat kadını ile cinsel ilişkiye girmek, gayri meşru yollar ile ve haram olan mal elde etmeye yorumlanır.

 

Rüyada ünlü biriyle sevişmek
Rüyada ünlü biriyle sevişmek, rüyanızda gördüğünüz meşhur kimseye karşı özel duygularınız olduğuna ve o kimse ile ilgili yakın zamanda aldığınız bir haberin etkisinde olduğunuza işaret eder.

 

Rüyada nikah düşmeyen biriyle sevişmek
Rüyada kendisiyle nikâhı mümkün olmayan biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek, meşru olmayan çocuğa yorumlanır.

 

Rüyada anne babayı sevişirken görmek
Rüyada anne babayı sex yaparken görmek, anne ve babanızın ilişkisine, sevgilerine ve saygılarına özendiğinize, evliliğinizde de aynı mutluluğu istediğinize yorumlanır.

 

Rüyada haram yollardan sevişmek
Rüyada haram yollardan seviştiğini görmek, müsade edilmeyen nikaha veya kötü dostluklar kurmaya, sapıklığa ve günaha girmeye, nahoş davranışlarınızdan dolayı toplum tarafından dışlanmaya yorumlanır.

 

Rüyada ters ilişkiye girmek
Rüyada ters ilişkiye girmek ise, hayal ve isteklerin gerçekleşmeyeceğine, işlerin bozulacağına işaret eder. Rüyada ters ilişki görmek, kimi zamanda ilişkiye girdiğiniz kimse üzerinde söz sahibi olacağınıza, gücünüzü ıspat edeceğinize ve düşmana galip gelmeye yorumlanır.

 

Rüyada hayvanla cinsel ilişki yaşamak
Rüyada bir hayvanla cinsel ilişki yaşamak, şansınız ve bahtınız açık olacak ve beklenenden daha fazla yükseleceksiniz.

 

Rüyada yaşlı bir kadınla sevişmek
Rüyada yaşlı bir kadınla cinsel ilişkiye girmek, fıtrata uygunsuz davranmaya, başarısızlığa, hayırsız mal elde etmeye, haram mala, işaret eder.

 

Rüyada yakın bir akraba ile sevişmek
Rüyada yakın bir akraba ile cinsel ilişkiye girmek, hayra yorulmaz. Canınızın sıkılacağına, işlerinizin bozulacağına, kötü habere işaret eder.

 

Rüyada babayla sevişmek
Rüyada baba ile sevişmek, sevgiliniz veya eşinizin babanıza benzemesini istediğinizi simgeler.

 

Rüyada kardeş ile sevişmek
Rüyada kardeşiyle ilişkiye girdiğini görmek, bir seçim yapma arifesindesiniz, hayatınızda ufak bir değişim olacak.

 

Rüyada erkek kardeş ile sevişmek
Rüyada erkek kardeş ile cinsel ilişkiye girmek, hatalı kararlarınızın olduğunu fark edip pişmanlık hissedeceğinize yorumlanır. Erkek kardeşiniz ile aranız açılabilir.

 

Rüyada anne ile sevişmek
Rüyada anne ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibinin doğduğu memlekette ölümüne delalet eder.

 

Rüyada baldızla sevişmek veya rüyada baldıza karşı şehvet duymak
Rüyada baldız ile cinsel ilişkiye girmek veya rüyada baldız ile sevişmek, bir konudan dolayı iltifat duyacaksınız, İki fırsat veya teklif arasında kalmaya, gönlünüzden geçtiği gibi bir ev kuracağınıza işaret eder.

 

Rüyada ölmüş biri ile sevişmek
Rüyada ölmüş birisi ile sex yapmak, yakın zaman içinde arzularınıza ve hayallerinize kavuşacaksınız. Yardıma muhtaç kimseler için ise yardım görmeye, zorluk çekmeden para elde etmeye, parlak bir fırsat yakalamaya yorumlanır. Ölmüş kişi tanıdığınız biri ise, o kimsenin mirasından sizde pay alacaksınız demektir. Bazen de rüyada ölmüş birisi ile cinsel ilişkiye girmek, nahoş davranışlar içinde bulunmaya, günaha girmeye yorumlanır.

 

Rüyada ölü bir kadın veya ölü bir erkek ile sevişmek
Rüyada ölü bir kadın ile sevişmek veya rüyada ölü bir erkek ile sevişmek, ölüme ve o kimsenin yattığı mezarlığa gömülmeye yorumlanır.

 

Rüyada ünlü biriyle seks yaptığını görmek
Rüyada ünlü biriyle sex yaptığını görmek, rüyanızda gördüğünüz meşhur kimseye karşı özel duygularınız olduğuna ve o kimse ile ilgili yakın zamanda aldığınız bir haberin etkisinde olduğunuza işaret eder.

 

Rüyada ecnebi biriyle sex yapmak
Rüyada ecnebi yada yabancı biriyle sex yapmak, dünyevi tüm arzularınıza kavuşacağınıza, ahireti unutup bu dünyada mutlu olcağınıza, ahirette sıkıntıya düşeceğinize yorumlanır.

 

Rüyada kendi ile sex yapmak
Rüyada kendisi ile sex yaptığını görmek, iş hayatında yükselmeye ve makam mevki sahibi olmaya, yüksek gelir elde etmeye, kolay geçime yorumlanır.

 

Rüyada cin ile cinsel ilişkiye girmek
Rüyada cinle cinsel ilişkiye girmek, aradığınız aşkı bulacağınıza ve onunla çok mutlu olacağınıza, aile içi mutluluğa işaret eder..