Rüyada cin görmek

Rüyada cin görmek

Rüyada cin görmek, dünya işi ve gururu için hilekâr bir kimseye yorumlanır. Gerçekten de hilekar, sahtekar ve size zarar vermek isteyen kötü insanlarla karşılaşa bilirsiniz ve algılarınızı açmaz iseniz, kesinlikle bundan zararlı çıkacağınıza, hayal kırıklığına uğrayacağınıza işaret eder. Aslında rüyalarda bir çok şey “Size zarar vermek isteyen düşman” olarak yorumlanır. Ama “Cin” bu listede en kötüler arasındadır. Yani size yıkıcı-zarar verme potansiyeli en yükseklerdendir. Eğer rüyanızda cin ile cinsel ilişkiye giriyorsanız, az önce belirttiğim, gerçekten size zarar vermek isteyen, hilekar, düzenbaz bir adamın eline hançer verip, sırtınızı dönüyorsunuz demektir. Cinsel ilişki aynı zamanda SIRLARINIZ da demektir. Yanı bu kişiye tüm sırlarınızı da veriyorsunuz demektir. Bu nedenle hem şuanda ki hayatınızda hem de yakın zamanda tanışacağınız insanlara karşı dikkatli olun.

Rüyada cin görmek.(Genel)

Rüyada cin görmek genel olarak 3 şekilde yorumlanır.

1. Gerçek dünyada size zarar vermek isteyen kötü insan(lar)

Gerçekten de hilekar, sahtekar ve size zarar vermek isteyen kötü insanlarla karşılaşa bilirsiniz ve algılarınızı açmaz iseniz, kesinlikle bundan zararlı çıkacağınıza, hayal kırıklığına uğrayacağınıza işaret eder. Aslında rüyalarda bir çok şey “Size zarar vermek isteyen düşman” olarak yorumlanır. Ama “Cin” bu listede en kötüler arasındadır. Yani size yıkıcı-zarar verme potansiyeli en yükseklerdendir. Eğer rüyanızda cin ile cinsel ilişkiye giriyorsanız, az önce belirttiğim, gerçekten size zarar vermek isteyen, hilekar, düzenbaz bir adamın eline hançer verip, sırtınızı dönüyorsunuz demektir. Cinsel ilişki aynı zamanda SIRLARINIZ da demektir. Yanı bu kişiye tüm sırlarınızı da veriyorsunuz demektir. Bu nedenle hem şuanda ki hayatınızda hem de yakın zamanda tanışacağınız insanlara karşı dikkatli olun.

2. Büyü/Size yapılan büyü/karabüyü

Çoğu insan bunun nedenini bilemez, yada yorumlayamaz ama rüyada cin görmek üzerinize yapılmış bir büyüyü ifade edebilir. Rüyada cin görmek kendisine büyü yapılmış insanlarda görülen belirtilerdendir.

3. Cin-Karabasan veya Benzeri Kötü Varlıkların musallat olması

Cin-Karabasan yada benzeri kötü ruhların size musallat olduğuna yorumlanabilir. Böyle durumlarda rüya sahibi sık sık kabuslar görür. Normal insanlardan daha fazla kötü rüya-kabus görür. Bu rüyaları cinlerin gösterdiklerine inanılır çünkü kötü ve insanı olumsuz etkileyen rüyalardır.

Bu kabuslar genelde: Uzun veya kısa boylu insanlar-varlıklar görmek, kan gölünde veya deniz üzerinde yürümek, eski pis harabelerde, bataklıklarda yada tekin olmayan yerlerde gezmek, bazı hayvanlar tarafından korkutulmak, ıssırılmak, parçalatılmak yada bu kötücül hayvanlarla ilişkiye girmek, yada cinler, karabasanlarla cinsel ilişkiye girmek, yerin altına kaçırılmak gibi … şeklinde olur.


Yukarıda da belirttiğim üzere, rüyada butür varlık görüyorsanız, mümkün ise hemen unutmanızda fayda vardır.


Kimi yorumculara göre Rüyada cin görmek, düzenbaz, sözüne güven olmayan hilekar kimseye ve insanları rahatsız eden hayvan veya düşmanların saldırısına uğramaya, uzak bir yolculuğa çıkmaya, günah işlemeye de yorumlanır.

Rüyada cinlerin müslüman ve kafirleri, onların emir ve yasakları, hareketleri ile ayırt edilir.

Şöyle ki; eğer onlardan birisi iyilikle emretmezse, kötülükten nehyetse yahut hayır ile haber verse, o cin müslümandır. Bunların aksini yapan, kafirdir.

Rüyada cin görmek

Rüyada cinleri görmek, hokkabaz ve sihirbazları da anlatır. İsteklerinizin düşünüzde kendini bir masal öğesiyle açığa vurması. Sınırlı güç.

Rüyada cinler bile kendilerinden daha üstün bir güce karşı sorumludur. Kendi sınırlarınızı bilin ve ona göre davranın.

İbn-i Kesir’e Göre; Rüyada cin gören, zalimlerle uğraşır.

Nabluslu Abdulgani’ye göre; Rüyada cin görmek, geçim sıkıntısı olarak yorumlanır.

Rüyada lambada cin görmek

Rüyada lambada cin görmek, Hapsedilmiş ve daha üstün bir güç tarafından sınırlanmış olma hissi. Başka bir yoruma göre, içinizde serbest bırakılmayı bekleyen bir güç ya da yetenek.

Rüyada kapısında cin görmek

Rüyada kapısında cin görmek, o kimse zarara uğrar, yahut üzerinde yapması lazım gelen bir nezri (adağı) olduğuna veya ona isabet edecek bir darlık ve zillete yorumlanır.

Rüyada cin ile evlendiğini görmek

Rüyada cin ile evlendiğini görmek, itaatsız ve fâsık birisine müptela olur. Bu rüya sahibi mülke ehil ve müstahak ise, mülke kavuşur.

Rüyada cinle sevişmek

Rüyada cin görmek genel olarak iyi yorumlanmaz. Görmek bile genel olarak hayra yorumlanmaz iken rüyada cinle sevişmek haliyle kötüye yorumlanır. Eğer rüyanızda ilk defa cin, yada benzeri kötü-iğrenç bir varlık görüyorsanız çok fazla üstünde durmamakta, fazla konuşmamakta fayda var demektir. Eğer ilk defa görüyorsanız, mümkünse hemen unutun. Eğer merak ediyorsanız, bu rüyanın yorumunu BURADAN okuya bilirsiniz.

Rüyada cin olmak

Rüyada cin olduğunu görmek, rüya sahibi kimsenin hilesi çok olur.

Rüyada içine cin girdiğini görmek

Rüyada içine cin girdiğini görmek, gereksiz endişelerinizden, kaygılarınızdan kurtulmalısınız.

Rüyada içine cin girmiş birini görmek

Rüyada içine cin girmiş birini görmek yada rüyada birisinin içine cin girdiğini görmek, rüyada gördüğünüz kişinin bir nedenden dolayı hayatı alt üst olmuştur, bu kişiyi tanıyorsanız, sizden destek bekliyor olabilir.

Rüyada cin ile konuşmak

Rüyada cin ile konuşmak veya rüyada cinle konuştuğunu görmek, arkadaş seçimlerinizi doğru yapmadığınıza, gerçek dostlarınızı kırıp, kaybettiğinize işaret eder.

Rüyada cinle kavga etmek

Rüyada cinle kavga ettiğini görmek, iç dünyanızda büyük sorunlar yaşadığınıza, kafanızın çok karışık olduğuna, iyi kötü ayrımını yapmakta zorlandığınıza işaret eder.

Rüyada evde cin görmek

Rüyada evde cin olduğunu görmek, hırsızlığa yorumlanır.

Rüyada cin ile öpüşmek

Rüyada cin ile öpüştüğünü görmek, kavgaya, münakaşaya yorumlanır.

Rüyada cinin kuran okuduğunu görmek

Rüyada cinin kuran okuduğunu görmek, mevkisi yüksek bir işe işaret eder.

Rüyada cinleri öldürmek

Rüyada cinleri öldürmek, hayatınızdaki sıkıntıları, dengesizlikleri aştığınıza işaret eder. Bazen bu rüya hilekar ve zalim bir kimseye veya  düşmana galip gelmeye yorumlanır. Bazende maddi olarak rahatlamaya, geçim sıkıntısından kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada cin çarpması görmek

Rüyada cin çarpması görmek, hayra yorulmaz. Rüya sahibinin kötü huylu, ahlak yoksunu kimselere takılıp, iyi huylarından uzaklaşıp onlar gibi davranacağına, dinden uzaklaşacağına ve günah işleyeceğine işaret eder.

Rüyada cin çarptığını görmek ve yere yıkılmak

Rüyada cin çarpması görmek yada rüyada kendisine cin çarptığını ve aklı giderek yere yıkıldığını gören kimsenin, faiz ve haram yemesine veya sihir yapmasına ve elinden malı giderek üzülüp kederlenmesine yorumlanır.

Rüyada cinden korkmak

Rüyada cinden korkmak, hilekar, üçkağıtçı, oyunları bol bir kimseye işaret eder.

Kimi yorumculara göre Rüyada cinden korktuğunu görmek, çabalarınızın karşılığını alacağınıza, istek ve arzularınızın gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada cini yakından görüp korkmak

Rüyada cini çok yakından görüp korkmak, hayal kırıklığına, umduğunuzu bulamayacağınıza işaret eder.

Rüyada cinler tarafından korkutulmak

Rüyada cinler tarafından korkutulmak, yaşamınızda yenilik ve güzel değişimler ile feraha ve rahata kavuşmaya işaret eder.

Rüyada cinleri yere düşürmek

Rüyada cinleri yere düşürdüğünü görmek, rüya sahibi kişi zarara uğrar.

Rüyada cin ile cinsel ilişkiye girmek

Rüyada cin görmek genel olarak iyi yorumlanmaz. Görmek bile genel olarak hayra yorumlanmaz iken rüyada cin ile ilişkiye girmek haliyle kötüye yorumlanır. Eğer rüyanızda ilk defa cin, yada benzeri kötü-iğrenç bir varlık görüyorsanız çok fazla üstünde durmamakta, fazla konuşmamakta fayda var demektir. Eğer ilk defa görüyorsanız, mümkünse hemen unutun. Eğer merak ediyorsanız, bu rüyanın yorumunu BURADAN okuya bilirsiniz.

Rüyada cin görüp Ayetel Kürsi okumak

Rüyada cin görüp Ayetel Kürsi okumak, huzursuzlukların son bulacağına, feraha çıkmaya, huzur bulmaya işaret eder.

  

© 10.08.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri