Rüyada çakmak görmek

Rüyada çakmak görmek

Rüyada çakmak görmek, istek ve arzularınıza yorumlanır. Kimi yorumculara göre ise Rüyada çakmak görmek, kızgınlığa, beklen­meyen biri tarafından kötülüğe uğramaya, nankörlüğe, vefasızlığa işarettir. Bir başka yoruma göre de rüyada çakmak görmek, bekar biri için evliliğe, evli biri için çocuk doğurmaya işarettir.

Rüyada yanan çakmak görmek

Rüyada çakmağı yanıyorken görmek, tüm arzularınızın, isteklerinizin veya hayallerinizin bir şekilde gerçekleştiğine veya yakın bir zamanda gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada çakmağın yanmadığını görmek

Rüyada çakmağı çaktığınız halde bir türlü yanmıyorsa, bu düş kırıklığı yaşayacağınıza, talep ve isteklerinizin geçekleşmeyeceğine delalettir. Rüyada çakmağı yakmak için uğraşıp yakamamak aşırı derecede kıskançlığa yorumlanır.

Rüyada yeni bir çakmak görmek

Rüyada yeni bir çakmak görmek ise, yakın bir zamanda mutlu haberler alacağınıza delalet eder.

Rüyada çakmak satın almak

Rüyada çakmak almak, hayra yorulur. Müjdeli ve sevinçli bir haber almaya delalet eder.

Rüyada çakmak bulmak

Rüyada çakmak bulmak, hoşunuza gitmeyecek, keyfinizi kaçıracak kötü sözler duyabilirsiniz. Can sıkıcı bir olay yaşayacak ve üzüleceksiniz.

Rüyada çakmak hediye almak

Rüyada çakmak hediye almak, hayra yorulmaz. Çevrenizde dedikoducu insanların olduğunu, herkesi eleştiren bu insanların sizide çekiştirdiklerini ifade eder.

Rüyada çakmak taşı görmek

Rüyada çakmak taşı görmek, tartışmalara, kötü olaylara yorulur.

Rüyada çakmak ile sigara yakmak

Rüyada çakmakla sigara yakmak, bir vefasızlığa, nankörlüğe uğrayacağınıza ve bu nedenle mutsuz olacağınıza, üzüleceğinize işaret eder. Rüyada çakmakla sigara yakmak, sevdiğiniz yakın çevrenizden biri tarafından ihanet ve sadakatsizliğe işarettir.

Rüyada çakmak ile ateş çakmak

Rüyada çakmakla ateş çakmak, sağlık ve bir işin veya sırrın gerçeğini ortaya çıkarıncaya kadar o işi denetleyeceğinize, peşini bırakmayacağınıza işarettir. Rüyada bir kadın rüyada ateş çakıyorsa, erkek çocuk doğuracak demektir.

  

© 25.05.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri