Rüyada buz görmek

Rüyada buz görmek

Rüyada buz görmek, sıkıntı işareti olarak görülür ve iyi anlamda yorumlanmaz. Aynı zamanda tehlikeli olabilecek bir duruma yorumlanır bu nedenle adımlarınıza dikkat edin. Duyguların ya da bir ilişkinin soğukluğuna, engellenen işlere, hareketlerinize ket vurulması da yorumlanır.

Bazı yorumculara göre, Rüyada buz görmek, olgun insanlar için hileli ve sahtekarlıkla yapılan işlerden kolayca kurtulmaya işaretle yorumlanır. Rüyada buz görmek, aleyhinize görülen işlerin lehinize döneceğine yorumlanır.

Rüyada buz üstünde kaymak

Rüyada buz üstünde kaydığını görmek, sizi kıskanan kişilerin olduğuna delildir. Aynı zamanda rüyada buz üzerinde kaymak, başarıya ulaşmaya delalet eder.

Rüyada buz saçağı görmek

Rüyada buz saçağı görmek, penisin bir simgesi olabilir.

Rüyada buzların eridiğini görmek

Rüyada buzların eridiğini görmek, ha­yatta yalnız kalmaya, çevrenizde kimsenin kalmayacağına işarettir.

Rüyada buz içinde donmuş olmak

Rüyada buz içinde donmuş olmak, bir çeşit ölüm ya da hapis rüyasıdır.

Rüyada buz sarkıt görmek

Rüyada buz sarkıt görmek, bir tip eril simgedir.

Rüyada buzu oymak

Rüyada buz oymak, gerçek benliğinizi gizleyen duvarları yıkmaya işaret eder. Başka bir anlamda, oyulan şekle uygun olarak arzu edilen bir şey.

Rüyada gökten yağan buz parçaları görmek

Rüyada dolu görmek veya Rüyada gökten yağan buz parçaları görmek, kazanılabilecek bir zaferi engelleyen kişisel, sosyal, politik ya da dinsel doğmaları simgeler.

Rüyada buz veya karın içinde kalmak

Cassandra Eason’a göre; “Eğer Rüyada buzun ve karın içinde kalıyorsanız, belli bir durumun çözülemez olduğunu düşünüyorsunuz anlamına gelebilir. Çözüm, şartların gelişmesini beklemektir.

Rüyada buzun içinde düşüyorsanız, konuştuğunuz veya harekete geçtiğiniz takdirde elinizdekini yitireceğinizden korkuyor olabilirsiniz.

Ama eğer rüyada buzda kayıyor ve bundan zevk duyuyorsanız, duygu ve korkularınızın kontrolü altındasınız ve hassas görüşmelerde başarı kaydedeceksiniz.

  

© 10.08.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri