Rüyada börek görmek

Rüyada börek görmek

Rüyada börek görmek, iyiyede kötüyede yorumlanır. Şansın yaver gideeğine, dileklerin ve duaların kabulüne, bahtın açık olacağına işaret eder.

Rüyada börek görmek, rüya sahibinin moralini bozarak, motivasyonunun düşmesine neden olacak olan bazı tatsızlıkların da yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibi iftiraya maruz kalabilir.

Rüyada undan yapılmış bir şey görmek

Rüyada undan yapılmış bir şey görmek, hayır ve berekete işarettir.

Rüyada börek satın almak

Rüyada börek satın almak, getirisi iyi olan bir işe soyunmaya ve sonunda da başarılı olmaya, tahmininden büyük kazanç elde etmeye yorulur.

Rüyada börek kesmek

Rüyada börek kesmek, bol gönüllü ve cömert biri olduğunuza, yardım elinizin her zaman açık olduğuna yorulur.

Rüyada böreği tabak­lara bölüştürmek

Rüyada tepside olan böreği tabak­lara bölüştürmek, kazancınızı ailenizle ve yakınlarınızla paylaşacağınıza işarettir.

Rüyada börek vermek

Rüyada börek vermek, birine borç vererek ya da gönlünüzden gelerek yardım etmeniz anlamına gelir.

Rüyada börek ikram etmek

Rüyada börek vermek ya da börek ikram etmek, börek verdiğiniz kişiye, size ait mal ya da paradan vereceğinize, borç vermeye yorulur.

Rüya­da börek yapmak

Rüya­da börek yapmak, hayırlı ve büyük bir işe kalkışacağınıza, önemli yatırımlar yapmaya, kazan­cınızı helal yoldan temin ettiğinize işaret eder. Rüyada börek yaptığını görmek, ailesinin geçimini sağlamak için canla başla çalışan kişi olarak yorumlanır.

Rüyada ıspanaklı börek yapmak

Rüyada ıspanaklı börek yapmak, iş hayatında hayırlı ve büyük bir atılım yapıp kazancı arttırmaya, bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada peynirli börek yapmak

Rüyada peynirli börek yapmak, uzun bir süredir yaşadığınız sıkıntıları, iş hayatındaki doğru adımlarınız ile atlatacağınıza, yakın zamanda sorunların ve sıkıntıların geride kalacağına işaret eder.

Rüyada patatesli börek yapmak

Rüyada patatesli börek yapmak, iş hayatında başarı ve büyük kazanç elde etmeye, maddi olarak zorlandığınız dönemlerin son bulmasına, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada yaptığınız börekten yemek

Rüyada yaptığınız börekten yemek, kazancınızı yemenin size nasip olacağına ve ummadığınız yerden size yardım yağacağına işaret eder.

Rüyada börek yemek

Rüyada börek yemek, hayır ve menfaate, helal lokma yemeye, bolluk ve berekete, kolay elde edilecek paraya, mutlu yaşamaya işarettir. Rüyada börek yemek, belirli yerlerden gelecek hayırlara delalet eder. Rüyada börek yemek, ayrı yerlerden gelecek menfaate, kendi rızkı için çalışmaya, elde edilecek bol rızka, sıkıntılardan kurtulmaya, mutluluğa işarettir.

Rüyada peynirli börek yemek

Rüyada peynirli börek yemek, geçim sıkıntılarının, maddi sorunların son bulmasına, problemlerine çare bulmaya, işte başarı elde etmeye işaret eder.

Rüyada kıymalı börek yemek

Rüyada kıymalı börek yemek, şansınızın açılacağına, hayatın güzelleşeceğine, kötü günleri geride bırakmaya, şifa bulmaya, huzura ve rahata ermeye işaret eder.

Rüyada ıspanaklı börek yemek

Rüyada ıspanaklı börek yemek, rüya sahibinin elinin bollaşmasına, keyfinin yerine geleceğine, huzura, maddi ve manevi sorunları geride bırakmaya, sağlığa ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada patatesli börek yemek

Rüyada patatesli börek yemek, maddi sorunları aşmaya, geçim sıkıtısından- parasızlıktan kurtulmaya, mutluluğa ve huzura, kurtuluşa işaret eder.

  

© 26.05.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri