Rüyada bomba görmek

Rüyada bomba görmek

Rüyada bomba görmek, genel olarak sizin için kötü planlar hazırlayan, arkanızdan kuyunuzu kazan insanların kazdıkları kuyuya kendilerinin düşmesine yorumlansa da rüyanızda bombadan dolayı zarar gördüyseniz yaşayacağınız olaylardan sizinde etkileneceğinize ve zarar göreceğinize işaret eder. Kimi yorumcuya göre rüyada bomba görmek, sırların deşifre olmasına işaret eder.

Rüyada bir bombanın patladığını görmek

Rüyada bomba patladığını görmek, zarar görmediyseniz umul­madık bir yerden alınacak müjdeli habere, gizlediğiniz sırların ortaya çıkmasına işaret eder. Ancak rüyanızdaki gibi siz bu durumdan etkilenseniz bile büyük bir zarar görmeyeceksiniz.

Rüyada bir bombanın patladığını ve yaralandığını görmek

Rüyada bir bombanın patladığını ve yaralandığını görmek, ise rüya sahibinin girdiği bir işten, ülkesindeki krizlerden veya yaşadığı bölgede gerçekleşen bir afetten dolayı küçükte olsa kayıplara ve zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada bomba patladığını görmek, rüyanızda patlayan bombadan zarar gördüyseniz eğer, ortaya çıkan sırlarınız huzurunuzu ve keyfinizi kaçıracak, para ve mal kaybına uğrayacaksınız demektir.

Rüyada bombadan kaçmak

Rüyada bombadan kaçmak, başınıza gelebilecek bir bela veya musibet gerçekleşmeden engellenecektir. Size zarar vermek isteyen kimselerin hilelerini, arkanızdan çevirdikleri dalavereleri fark edecek ve onları engelleyeceksiniz.

Rüyada bir bombayı patlamak için bir yere atmak

Rüyada bir bombayı patlamak için bir yere attığını görmek, rüya sahibinin isteyerek başkasına ait bir sırrı açıklayacağına işaret eder. Rüyada bir yere bomba attığını görmek, aynı zamanda bir yakınınızdan yardım göre­ceğinize işarettir.

Rüyada bir meydanda bomba patladığını ve etrafına zarar verdiğini görmek

Rüyada bir meydanda bir bombanın patladığını ve etrafına zarar verdiğini görmek, o yer halkının hükümet işinden dolayı zarara uğrayacaklarına veya kötü bir haber alacaklarına delalet eder.

Rüyada bombadan kaçtıktan sonra bombanın patlayarak insanları öldürdüğünü görmek

Rüyada bombadan kaçtıktan sonra bombanın patlayarak insanları öldürdüğünü görmek, yaşanacak kötü olayların, ekonomik kriz, felaketler veya afetler gibi sıkıntıların ve zorlukların sizi etkilemeyeceğine fakat çevrenizdeki kimselerin bu durumdan çok etkileneceğine işaret eder.

Rüyada bombadan kaçıp kurtulamadığını görmek

Rüyada bombadan kaçıp kurtulamadığını görmek, beklemediğiniz, sizin dışınızda gerçekleşen bir felaketten, ülkeyi etkileyen bir afetten veya krizden sizinde etkileneceğinize işaret eder.

  

© 06.12.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri