Rüyada bel görmek

Rüyada bel görmek

Rüyada bel görmek, hayra yorulmaz. Sıkıntılardan ve  maddi sorunlardan bunalacağınıza, kendinizi çaresiz hissedeceğinize, olanıksızlıklarla mücadele edeceğinize ve yorgun düşeceğinize işaret eder.

Rüyada siyah bir bel görmek

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada siyah bir bel görmek, iskambil kartında olduğu gibi, ölümü simgeleyebilir.

Rüyada belinde elini görmek

Rüyada belinde elini görmek, aceleciliğiniz sebebiyle sürekli yanlış yaptığınıza, sakin, dikkatli ve temkinli olur­sanız başarılı olacağınıza, yanlış yapmayacağınıza işarettir.

Rüyada bel ağrısı çekmek

Rüyada bel ağrısı çekmek, yaşadığınız zor, sıkıntılarla dolu, kötü günlerden sonunda kurtulacağınıza işaret eder. Çektiğiniz ağrı nekadar büyük olursa, sıkıntılardan okadar fazla kurtulacağınıza işaret eder.

Kimi yorumculara göre Rüyada bel ağrısı çekmek, hayatınızı bir düzene oturtmak için, çok çabalayıp yorgun düşeceğinize işaret eder..

Rüyada bel fıtığı ameliyatı görmek

Rüyada bel fıtığı ameliyatı görmek, kötü günlerin yaklaştığının, sıkıntılarınızın artacağının habercisidir.

Rüyada belinden ikiye bölünmek

Rüyada belinin kırıldığını görmek

Rüyada belinin kırıldığını görmek, sıkıntılardan, dertlerden bir türlü kurtulamadığınıza, uğursuzluğun yakanızı bırakmadığına, kötü günler geçireceğinize işaret eder.

Rüyada bel ölçmek

Rüyada bel ölçmek, attığınız adımları çok dikkatli attığınıza, gereksiz harcamalardan ve zarar edebileceğiniz işlerden, yatırımlardan uzak durduğunuza işaret eder.

Rüyada bel küreği görmek

Rüyada bel küreği görmek, çabanızın, çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Hayallerinize kavuşacak, bolluk içinde bir yaşam süreceksiniz.

  

© 28.02.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri