Rüyada baldız görmek

Rüyada baldız görmek

Rüyada baldız görmek, rüya sahibinin kendi eşiyle arasındaki muhabbetin artacağına, aile içindeki huzurun ve saadetin artacağına işarettir. Bir başka yoruma göre Rüyada baldız görmek, etrafınızda bulunan ve sizi çekemeyen insanlar tarafından mantık dışı, ön yargılara dayalı dedikodular yüzünden sevdiklerinizle aranızın açılmasına ve üzüntü yaşanacağına yorumlanır.

İbn-i Nablusi’ye göre; Rüyada baldız görmek, asılsız ve maksatlı bir dedikodu yüzünden karınızla aranızın açılacağına işaret eder.

Kimi yorumculara göre, Rüyada baldız görmek, rüya sahibinin kendini ifade etmekte zorlandığına veya yeteri kadar ifade edemediğine işaret eder. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız ve yanlış anlaşıldığınız içinde bir çok sorun yaşadığınıza, hayatınızın darmadağınık, alt üst olabileceğine işaret eder.

Rüyada baldız ile konuşmak

Rüyada baldızla konuşmak, hilelerin, yalanın dolanın, entrikaların içinde kalmaya, çıkmak için uğraştıkça batmaya işaret eder. Haksızlık görecek ve bazı kimseler ile ilişkilerinizi keseceksiniz.

Rüyada baldız ile evlenmek

Rüyada baldız ile evlenmek, uğursuzluğa, kısmetinizin kapanacağına, şansızlığa işaret eder. Gereksiz yere canınızın sıkılıp huzurunuzun kaçacağına işaret eder.

Rüyada baldızını öpmek

Rüyada baldızı öpmek, olmayacak işler için ümitlenip hayal kırıklığı yaşayacağınıza, faydasız kimselerle olmayacak işlere girip ağır bedeller ödeyip, pişmanlık duymaya işaret eder.

Rüyada baldızla sevişmek veya rüyada baldıza şehvet duymak

Rüyada baldız ile cinsel ilişkiye girmek veya rüyada baldız ile sevişmek, bir konudan dolayı iltifat duyacaksınız, İki fırsat veya teklif arasında kalmaya, gönlünüzden geçtiği gibi bir ev kuracağınıza işaret eder.

  

© 10.07.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri