Rüyada baklava görmek

Rüyada baklava görmek

Rüyada baklava görmek, genel olarak hayırlara yorulan rüyalar arasındadır. Beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli ve sevindirici habere, hasta kimse için şifa bulmaya, helal kazanca ve helal paraya, yüklü mirasa işarettir.

Rüyada görülen baklava, şansın ve bahtın açık olduğuna, sıkıntıların bittiğine, bolluk ve berekete, geçimin kolaylaşmasına hatta zenginliğe, hayırlı kısmete işaret eder.

Rüyada tepsiyle baklava görmek

Rüyada tepsiyle görülen baklava, şansınızın açılacağına ve kazancınızın artacağına, çok bereketli bir döneme girdiğinize işaret eder. Bekar kimse için çok hayırlı bir evliliğe işaret eder.

Rüyada cevizli baklava

Rüyada görülen cevizli baklava, rüya sahibinin güçlü dostluk ve arkadaşlık ilişkileri olduğunun göstergesidir.

Rüyada dilimlenmemiş baklava

Rüyada görülen dilimlenmemiş baklava, rüyayı gören kişinin gönül kapısı herkese açıktır. Dil, din, ırk ayrımı yapmadan, her görüşe ve herkese saygılı biri olduğunuza, herkese aynı mesafede olduğunuza ve herkese kalbinizin açık olduğuna işaret eder.

Rüyada dilimli baklava

Rüyada görülen dilimli baklava, kişilere hak ettikleri değeri verdiğiniz için ikili ilişkilerinizde sorun yaşamadığınıza işaret eder. Aynı zamanda kısmetinizin parça parça olduğuna, taksit taksit kısmetinizin elinize geçeceğine veya hedeflerinize adım adım ulaşacağınıza da işaret eder.

Rüyada fıstıklı baklava görmek

Rüyada görülen fıstıklı baklava, sorumluluğu ağır olan işlerden kaçınmanız gerektiği anlamına gelir. Her şeyi ben yaparım, kimseye ihtiyacım yok deyip öne çıkmamalısınız. Atalarımızın “Komşu komşunun külüne muhtaçtır.” sözünü unutmamalısınız. Bazen yardım tekliflerini kabul edin veya altından kalkamayacağınız işleri kabul etmeyin.

Rüyada kaymaklı baklava görmek

Rüyada görülen kaymaklı baklava, iş açısından çok bereketli günlerin eşiğindesiniz demektir. Önünüze sizin için büyük ve hayırlı, önemli ve çok sayıda fırsatlar çıkacaktır ve sizde bu fırsatları doğru değerlendireceksiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada kuru baklava görmek

Rüyada görülen kuru baklava, aşk hayatınızda, gönül işlerinizde geçici bir durgunluk olacak. Bir süre için kalbiniz ve beyninizi dinlendirmek size daha iyi gelecek. Psikolojik olarak rahatlamış olursunuz.

Rüyada şerbetli baklava görmek

Rüyada görülen şerbetli baklava, gerek aşkta, gerek işte beklentinizin ötesinde, çok güzel ve olumlu şeyler ile karşılaşacaksınız…

Rüyada baklava almak

Rüyada baklava almak, yatırım amaçlı mal, mülk edineceksiniz demektir.

Rüyada bir tepsi baklava almak

Rüyada bir tepsi baklava almak, rüya sahibinin kısa bir süre içinde ev sahibi olacağına, yatırım yapabilecek güce, rahata erişmeye işarettir.

Rüyada bir tepsi baklava alıp eve getirmek

Rüyada bir tepsi baklava alıp eve getirmek, kazancın artmasına, maddi rahatlığa, feraha çıkmaya ve geçimin kolaylaşmasına, yatırım amaçlı mal- mülk edinmeye işaret eder.

Rüyada baklava yemek

Rüyada baklava yemek, rüya sahibi kimseye beklemediği yerden yüklü miktarda para, emlak veya toprak gelir veya miras kalır.

Kimi yorumculara göre Rüyada baklava yemek, aşka ve zenginliğe, sevinçli haber almaya işaret eder.

Rüyada baklava yapmak veya Rüyada baklava açmak

Rüyada baklava yapmak veya Rüyada baklava açmak ise, hayatınızı helal yoldan kazanmak için çok büyük zorlukları ve sıkıntıları aşacağınıza işaret eder. Zor şartlar altında çalıştığınızdan dolayı, ilerde sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Bu rüyayı gören kimse erkek ise kimi cinsel sorunlarla yüz yüze gelebileceğini simgeleyebilir. Kadın içinse, zührevi hastalıkları dikkat etmesini söyleyen uyarıcı bir rüyadır….

Rüyada baklava ikram etmek

Rüyada baklava ikram etmek, büyük, hayırlı, temiz ve güzel bir işe başlayıp sonunda da muvaffak olacağınıza, başarmaya işaret eder. Yüce gönüllü biri olduğunuz ve kazancınızı çevrenizdeki ihtiyaç sahipleri ile paylaşmaktan çekinmediğiniz anlamına da gelir.

  

© 07.03.2021 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri