Rüyada baharat görmek

Rüyada baharat görmek

Rüyada baharat görmek, kimi yorumculara göre hoş sohbet ve iyi dostlara işarettir. Genelde hastalığa işaret şeklinde yorumlanır. Bazen bir yabancının size zararı olacağı, şansızlığa yorumlanabilir. Bir otun kokusu ve onun hatırlattığı duygular yorumda otun kendinden daha önemli olabilir.

Rüyada baharat yemek

Rüyada baharat yediğini görmek, maddi sıkıntılara ve üzüntüye işaret eder.

Rüyada baharat koklamak

Rüyada baharat kokladığını görmek, şansınız- bahtınız açık.

Rüyada baharat almak

Rüyada baharat almak, maddi olarak rahatlamaya işaret eder. Ancak bazı yorumculara göre hatalarınızdan dolayı sıkıntı yaşayabileceğinize işaret eder.

Rüyada birine baharat verdiğini görmek

Rüyada birine baharat vermek, size karşı ön yargılı insanları davranışlarınız ile mahçup edeceksiniz.

Rüyada ilaç niyetine baharat kullanmak

İbn-i Nablusi’ye göre; Rüyada ilaç niyetine baharat kullanmak, faydası olursa hayır, olmazsa zarar olarak yorumlanır. Gam ve kederle de tabir edilir. Halk tıbbıyla yakın ilişkileri nedeniyle baharatlar kişisel sağlıkla ilgili konulara işaret edebilir.

Rüyada baharatçı görmek

Rüyada baharatçı görmek, maddi manevi hayra, bolluk berekete, evliliğe, çocuğa, sevince, habere işarettir.  İman kuvvetine Salih kimselere de işarettir.

Rüyada aktar görmek

Rüyada aktar görmek, hastalıklardan kurtulmaya, kötülüklerden arınıp iyi bir kimse olmaya, sorunlardan kurtulmaya ve mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada aktar dükkânı görmek

Rüyada aktar dükkânı görmek, sıkıntılarınızdan arınacaksınız. İşleriniz yoluna girecek, maddi olarak ferah bir döneme gireceksiniz.

Rüyada nane görmek

Rüyada nane görmek, üzüntülü bir habere yorumlanır.

Rüyada safran görmek

Rüyada safran görmek, izzet ve şerefe erişir, rızkı gelişir, hayırlara erişir.

Rüyada safranı yemek

Rüyada safranı yemek sevinç ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada karabiber görmek

Rüyada karabiber görmek, hafif, geçici bir hastalığa yakalanacağınıza, kısa sürecek üzüntüye, iktisat ederek para birikti­receğine, zorlukla mal biriktireceğine, evlenmeye işarettir.

  

© 25.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri