Rüyada badem görmek

Rüyada badem görmek

Rüyada badem görmek, acı tatlı konuşan, değişik huylu bir kimse ile arkadaşlık edeceğinize yorumlanır. Rüyada badem gören kimse, hasta ise şifa bulur servete kavuşur. Rüyada badem, kimi zaman hamileliğe ve doğurganlığa işaret eder. Rüyada badem mevsiminde görülüyorsa bu rüya daha da büyük hayra işarettir.

Cabir’ül Mağribi’ye göre; Rüyada badem görmek, nimet, bereket olarak yorumlar.

İbn-i Sirin’e göre; Rüyada badem görmek, huzur ve sağlık olarak yorumlar.

Edgar Cayce’e göre; Rüyada badem görmek, genellikle aşkın ve doğurganlığın simgesi olarak değerlendirilir. Olasılıkla bu durum bademin bir erkeklik büyüsü olarak kullanıldığı dönemlerden kalmadır. Örneğin annesi, Yunan tanrısı At- tis’e büyülü bir bademle gebe kalmıştır.

Eski Ortadoğu’da, biçimi nedeniyle dünyanın rahmi olarak nitelenirdi. Bu inanış, birçok kültürde süregitmiştir. Bugün dahi eşkenar dörtgen (badem biçimi), gebeliğin simgesidir.

Rüyada kabuklu badem görmek

Rüyada kabuklu badem görmek, geçimini çok çabalayarak hatta zorlanarak sağlamaya, zorlukla elde edilen mala işaret eder.

Rüyada iç badem görmek

Rüyada iç badem görmek, kolaylıkla elde edilen mala, kolay yollar ile geçimini sağlamaya işaret eder.

Rüyada kırılmamış badem görmek

Rüyada kırılmamış badem görmek, bolluk ve bereketi simgeler.

Rüyada kırılmış badem görmek

Rüyada kırılmış badem görmek, umutların kırılmasını ifade eder. Sizi bekleyen ruhsal mutluluk söz konusu. Ödülü kazanmak için tek yapmanız gereken tadı gizleyen kabuğun simgelediği engeli aşmak!

Rüyada badem yemek

Rüyada badem yemek, rızkın çoğalmasına ve geçimin kolaylaşmasına, bolluk ve berekete, mutluluğa ve huzura, ferahlayama işarettir. Rüyada badem yemek, hayat tarzına büyük değişiklik olacağına da yorumlanır.

Rüyada badem ağacı görmek

Rüyada badem ağacı görmek, aç gözlü bir kişiye işaret eder.

Rüyada badem ağacına çıkmak

Rüyada badem ağacına çıkmak, alacaklı olduğunuz birinden uzun bir süreden sonra alacağınızı alacağınıza ve elinizin rahatlayacağına yorulur.

Rüyada badem yağı görmek

Rüyada badem yağı görmek, binbir türlü zorlukla ve meşakkatle elde edilecek mala ve paraya işaret eder.

Rüyada badem kırmak

Rüyada badem kırmak, iş hayatında yeni gelişmeler yaşanacağına yorulur.

  

© 16.01.2021 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri