Rüyada baba görmek

Rüyada baba görmek

Rüyada baba görmek, murada erişmektir. Rüyada yakın akraba görmek genel olarak murada ermeye işaret eder.. En hayırlı rüyalar ana, baba, dede ve akrabaları görmektir.

Rüyada babasını gören, ihtiyaç sahibi ise ummadığı yerden rızkı gelir ve birisi ona cömertlikte bulunur. Eğer bir yitiği, kaybettiği bir şey varsa onu bulur. Eğer hasta ise iyileşir ve şifa bulur.

Rüyada baba görmek, kadınlar için baba, çoğunlukla sevecen bir figürdür. Güveni, dostluğu, sadakati temsil eder. Baba, koruyucu figür olarak göründüğünde, bu size bir an evvel büyümeniz gerektiği yolunda uyarı olarak kabul edilebilir. Ya da kendinize daha fazla güvenmeniz gerektiğini simgeleyebilir… Kaldı ki yaşam, ancak siz izin verirseniz ve kötülüklerine karşı bağışıklık kazanmış derin katman yerine duygusal benlikle özdeşleşirseniz sizi incitebilir.

Rüyada baba görmek, bir kadının (bilinçaltı) eril özelliklerini temsil eden bir animus figürü olabilir. Bu durumda rüya, doğasının karşı-cins yanını geliştirmesi gerektiğini öne sürüyor olabilir.

Rüyada anne ve babayı görmek

Rüyada anne ve babasını gören sıkıntılardan kurtulur, hasta ise şifa bulur; bir şeyini kaybetmişse ona kavuşur.

Rüyada babanın suratını asık görmek

Rüyada babasının suratını asık görmek, babasının kendisine dargın olduğuna yorumlanır.

Rüyada babanın evi terk edip gittiğini görmek

Rüyada babasının evi terk edip gittiğini gören kimsenin de acı haber alacağına yorumlanır.

Rüyada babaya kızmak

Rüyada babaya kızmak, düşmanlık beslemek, yaygın bir durumdur. Bu da çoğunlukla çocukluktaki kırgınlık ya da imrenmeden kaynaklanır.

Rüyada babasının kızdığını görmek

Rüyada babanın kızdığını görmek, gittiğiniz yol doğru yol değil. Hatalarınızdan, yanlışlarınızdan dönün ve davranışlarınıza çeki düzen verin artık.

Rüyada babayla kavga etmek

Rüyada babayla kavga etmek, sevdiğiniz büyüklerinizi ihmal ediyor ve onları üzüyorsunuz. Evlat olmanın gereklerini yerine getirmediğinize yorumlanır. Akrabalarınız ile hoş olmayan tartışmalar yaşayabilir ve sıkıntı yaşayabilirsiniz. Babanıza karşı çocukluktan kalma  kırgınlıklarınızın bilinç altından çıkması olarakta yorumlanabilir.

Rüyada baba ile şiddetli bir şekilde kavga etmek, bir süre için çok büyük sıkıntılar yaşayabilir, bir belanın içinde bulabilirsiniz kendinizi…

Rüyada çok saygın bir baba görmek

Rüyada çok saygın baba görmek, bir rüyada baba Bilge Yaşlı Adam figürü olarak ortaya çıkabilir.

Rüyada büyükbaba görmek

Rüyada büyükbaba görmek, eski, güzel günlere döneceğinize işaret eder..

Rüyada katil baba görmek

Rüyada katil baba görmek, suçunuzu bir başkasına atmamalısınız..

Rüyada üvey baba görmek

Rüyada üvey baba görmek, Yüzer gezer durumdasınız… Karar vermekte zorlanıyor, üçüncü şahıslara ise boş yere güveniyorsunuz. Rüyada üvey baba görmek, aynı zamanda iş hayatında çok başarılı olmak ve maddi açıdan rahat etmek demektir.

Rüyda babanın elini öpmek

Rüyda babanın elini öpmek, aile hayatına önem verdiğinizi vurgular. Saygılı ve terbiyeli biri olduğunuza işaret eder. Babanıza düşkün olduğunuzu simgeler.

Rüyada babanın ayağını öpmek

Rüyada babanın ayağını öpmek, babanızın rızasını aldığınıza yorumlanır.

Rüyada babayla sevişmek

Rüyada baba ile sevişmek, sevgiliniz veya eşinizin babanıza benzemesini istediğinizi simgeler.

Rüyada anne ve babayı sevişirken görmek

Rüyada anne babayı sex yaparken görmek, anne ve babanızın ilişkisine, sevgilerine ve saygılarına özendiğinize, evliliğinizde de aynı mutluluğu istediğinize yorumlanır.

  

© 20.10.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri