Rüyada ayrılık görmek

Rüyada ayrılık görmek

Rüyada ayrılık görmek
Rüyada ayrılık görmek, genel anlamıyla pek hoş anlamlar taşımaz. Hayatta meydana gelecek bazı karmaşalara, huzursuzluklara ve problemlere delalet eder.

 

Rüyada ayrıldığını görmek
Rüyada ayrıldığını görmek, kötü olaylar karşısında çaresiz ve yalnız kalmaya, üzülmeye işaret eder.

 

Rüyada birinden ayrılmanız ya da bir olaydan uzaklaşmanız bilinçaltınızın bu ayrılığı yaşamanız gerektiği konusunda bir uyarısı olabilir.

 

Rüyada sevgiliden ayrılmak
Rüyada sevgiliden ayrılmak, dost sandığınız kişilerden yiyeceğiniz darbe olarak yorumlanır. Güvenilmemesi gereken kişilerin varlığı şeklinde açıklanır. Kişi, arkasında duracağını sandığı kişilerden zarar görecek ve aslında inandığı şeylerin boş olduğunu anlayacaktır.

Rüyada sevdiği birinden ayrılmak
Rüyada sevdiği birinden ayrıldığını görmek, aile yaşantınızda büyük değişiklikler olacağına işarettir. Rüyada sevdiği bir kişiden ayrıldığını görmek, bir takım sorunlarla karşılaşacağınız anlamı taşır.

 

Rüyada mutlu olan bir çiftin ayrıldığını görmek
Rüyada mutlu olan bir çiftin ayrıldığını görmek ise, bu çift için mutlu bir evliliğin yakın olduğuna işaret eder.

 

Rüyada evli olan bir çiftin ayrıldığını görmek
Rüyada evli olan bir çiftin ayrıldığını görmek, ön yargılarınızdan dolayı biri hakkında yanlış şeyler düşünüp, günaha girdiğinize işaret eder.

 

Rüyada sevgiliden ayrılmak ve ağlamak
Rüyada sevgiliden ayrılmak ve ağlamak, müjdeli ve sevinçli haber almaya yorumlanır. Hayırlı olmayan, hilekar ve yalancı bir kimse ile birlikteliğe yorumlanır. Bazen gerçek hayatınızda da ayrılık habercisidir. Gerçek hayatınızda da ayrıysanız sevgilinizden, onunla ilgili sevinçli haber alacaksınız.

Rüyada sevgili olan bir çiftin ayrıldığını görmek
Rüyada sevgili olan bir çiftin ayrıldığını görmek, müjdeli haber almaya, çözüm bekleyen sorunların çözüleceğine işaret eder.

 

Rüyada işten ayrıldığını görmek
Rüyada işten ayrıldığını görmek, yeni bir işe atılmaya ve bunun için çaba sarfetmeye işaret eder.

 

Rüyada evinden ayrılmak
Rüyada evinden ayrılmak, gurbete gidip sevdikleriniz ile ayrı düşeceğinize işaret eder. Bazen sıkıntılardan kaçma isteğinizi de simgeler.

 

Rüyada terketmek
Rüyada terketmek, kafanızı boşaltmak ve huzur bulmak, herşeyden kaçmak için bir yerlere gitme isteğinde olduğunuzu gösterir.

 

Rüyada terk edilmek
Rüyada terk edilmek, etrafınızdaki başarı ve mutluluğunuzu çekemeyen kişilerin varlığı ile açıklanır. Bu kişiler, size engel olmaya çalışan, art niyetli kişiler olarak tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda geçmişe saplanıp kalmanın da işaretidir.

 

Rüyada babanın evi terk edip gittiğini görmek
Rüyada babasının evi terk edip gittiğini görenin de acı haber alacağına yorumlanır.

Rüyada boşanmak
Rüyada boşanmak, erkek için şansın açık olduğuna, kadın için ise sorunlar yaşamaya işaret eder.

 

Rüyada eşinden ayrıldığını görmek
Rüyada eşinden ayrıldığını görmek, zor ve sıkıntılı günlerin yaklaştığına işaret eder.

 

Rüyada kocadan ayrılmak
Rüyada kocadan ayrılmak, ard arda sorunlar yaşamaya, geçim sıkıntısına, sağlık problemlerine işaret eder.

 

Rüyada eşi tarafından terk edilmek
Rüyada eşinin terkettiğini görmek, uzun süre boyunca yaptığınız işe ara verdiğinize geri döneceğinize, sıkıntılardan kurtulacağınıza, büyük kazançlar ve başarılar elde etmeye işaret eder.

 

Rüyada nişanlıdan ayrılmak
Rüyada nişanlıdan ayrıldığını görmek, aldığınız yanlış kararların, yapacağınız hataların sonucunda düzeninizin bozulacağına, işinizden olacağınıza ve bu nedenle de parasız kalacağınıza, huzurunuzun ve keyfinizin kaçacağına, üzüleceğinize işaret eder.

 

Rüyada düşman ile yolları ayırmak
Rüyada düşmanlarınızla yollarınızın ayrıldığını görmek ise, aşk ve iş hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.

 

Rüyada vedalaşmak
Rüyada vedalaşmak, gerçekten ayrılığa yorum­lanır.Rüyada vedalaşmak, bazen hasret ve özleminizin biteceğine, ayrılıkların son bulacağına yorumlanır. Bazende fikir birliğine varmaya işaret eder.

 

Rüyada vedalaşırken gözyaşı dökmek
Rüyada vedalaşırken gözyaşı döktüğünü gören, tatsız bir olayı geride bırakır.

 

Rüyada ayrılık acısı çekmek
Rüyada ayrılık acısı çekmek, canınızı boş yere çok sıktığınıza ve kendinizi yıprattığınıza, sıkıntılarınızın kısa süreli olduğuna yorumlanır. Sıkıntıların ardından huzuru bulmaya yorumlanır.

 

Rüyada aldatıldığı için eş, sevgili veya nişanlıdan ayrılmak
Rüyada aldatıldığı için eş, sevgili veya nişanlıdan ayrılmak, dost sandığınız ama gerçekte size genelde zararı dokunan bir kimse ile yolları ayırmaya işaret eder. Bazen ondan dolayı zarar göreceğinize işaret eder.

 

Rüyada birçok parçaya ayrılmak
Rüyada birçok parçaya ayrılmak, çok yönlü yapınızı ya da bilincinde olmadığınız kişilik özelliklerinizi gösterebilir. Bu durum kişilik bölünmesi hastalığının da işareti olabilir.