Rüyada ayrılık görmek

Rüyada ayrılık görmek

Rüyada ayrılık görmek, genel olarak çok hoş anlamlar taşımaz. Rüyada ayrılık görmek, hayatta meydana gelecek bazı karmaşalara, huzursuzluklara ve problemlere delalet eder.Tanık olduğunuz veya yaşadığınız kötü olaylara, sorunlara çözüm bulamadığınıza, sıkıntıya ve üzüntüye, hane içinde huzursuzluklara işaret eder. Fikir çatışmasına, zihin karışıklığına, düşmanların varlığına, azalmasını beklediğiniz sorunların artmasına, ağız tadınızın kaçacağına işaret eder.

Rüyada ayrıldığını görmek

Rüyada birinden ayrılmanız ya da bir olaydan uzaklaşmanız bilinçaltınızın bu ayrılığı yaşamanız gerektiği konusunda bir uyarısı olabilsede rüyada ayrıldığını görmek, kötü ve üzücü olaylar karşısında çaresiz ve yalnız kalmaya, üzülmeye işaret eder.

Rüyada sevgiliden ayrılmak

Başkalarına güvenmek yerine önce kendinizi tanıyın ve kendinize güvenin. Çareyi başkalarında değil kendinizde arayın. Rüyada sevgiliden ayrılmak, dost sandığınız kişilerden yiyeceğiniz darbe olarak yorumlanır. Güvenilmemesi gereken kişilerin varlığı şeklinde açıklanır. Kişi, arkasında duracağını sandığı kişilerden zarar görecek ve aslında inandığı şeylerin boş olduğunu anlayacaktır.

Ayrıca rüya sahibinin gerçek hayatta sevgilisi var ise ve sevgilisi ile gerçek hayatta sorun yada sorunlar yaşıyor ise bu rüya gerçek anlamda bir ayrılığın habercisi olabilir. Bu nedenle aranızdaki bazı sorunlardan veya sevgilinizin aksiliğinden dolayı söylemekten çekindiğiniz ve içinize attığınız şeyleri yakın zamanda sevgilinize söylemeli, aranızda ki sorunları çözmelisiniz.


Çünkü sevgiliniz ile aranızda bir kırgınlık, dargınlık, küskünlük var ise ve rüya sahibi bu sorunları çözmez ise, yukarıda da belirttiğim üzere bu rüya bir ayrılığın, bitişin habercisi olabilir. Bu nedenle rüya sahibi, sevdiği kişiye karşı duygu, düşünce ve değerlerini önemsediğinizi ona hissettirmeli yani sevdiğinize karşı, pozitif duygularınızı daha çok söylemeli, aranızda ki kırgınlıkları, sorunları çözmelisiniz.(Aranızda ki bağ-ip kopmak üzere)


Bazı durumlarda ise bu rüya, korkunuzun habercisidir. Partnerinizi öyle çok seviyorsunuz ki, artık onsuz olmak istemiyorsunuz, onsuz olmaktan korkuyorsunuz demektir. Bu nedenle kaybetme korkusu yaşıyor olabilirsiniz.

Rüyada sevdiği birinden ayrılmak

Rüyada sevdiği birinden ayrıldığını görmek, aile yaşantınızda büyük değişiklikler, yenilikler olacağına işarettir. Bu büyük yenilikler, büyük değişiklikler ise ne yazık ki yanında bir takım sorunları da beraberinde getirecek. Bu nedenle bu rüya genel anlamda iyi yorumlanmaz. Büyük değişimler, yanında çözmeniz gereken büyük sorunlarıda beraberinde getirecek.

Rüyada mutlu olan bir çiftin ayrıldığını görmek

Rüyada mutlu olan bir çiftin ayrıldığını görmek ise, bu çift için mutlu bir evliliğin yakın olduğuna işaret eder, yani gördüğünüz rüyanın tersi geneldir. Ama özel durumlarda ise, rüya sahibi, bu çifte ne kadar yakın ise, gördüğü rüyanın doğru çıkma ihtimali artacaktır. Yani çok sevdiğiniz, ve hakkında asla kötü düşünmediğiniz bir arkadaşınız ise bu kişi. Ve sizde bu çiftin ayrıldığını görüyor iseniz, bu çift dikkatli olmaz ise bazı sorunlar yaşayacak, bu sorunların üstesinden gelemez iseler ayrılacaklardır.

Rüyada evli olan bir çiftin ayrıldığını görmek

Rüya sahibi, bu evli çifte ne kadar yakın ise, gördüğü rüyanın doğru çıkma ihtimali artacaktır. Yani çok sevdiğiniz, ve hakkında asla kötü düşünmediğiniz bir arkadaşınız, dostunuz,abiniz,kardeşiniz ise bu kişi. Ve sizde rüyanızda bu evli çiftin ayrıldığını görüyor iseniz, bu evli çift dikkatli olmaz ise bazı sorunlar yaşayacak, bu sorunların üstesinden gelemez iseler ayrılacaklardır.


Ayrıca bu rüya rüya sahibinin “Ön Yargılarına” da yorumlanabilir. Şöyle ki,rüya sahibi bir kimse hakkında yanlış şeyler düşünüp, yanlış sonuçlar çıkarıyor.

Rüyada sevgiliden ayrılmak ve ağlamak

Rüyada ayrılık görmek, genel olarak çok hoş anlamlar taşımaz. Rüyada sevgiliden ayrılmak, hayatta meydana gelecek bazı karmaşalara, huzursuzluklara ve problemlere delalet eder. Tanık olduğunuz veya yaşadığınız kötü olaylara, sorunlara çözüm bulamadığınıza, sıkıntıya ve üzüntüye, hane içinde huzursuzluklara işaret eder. Fikir çatışmasına, zihin karışıklığına, düşmanların varlığına, azalmasını beklediğiniz sorunların artmasına, ağız tadınızın kaçacağına işaret eder.


Bazen gerçek hayatınızda da ayrılık habercisidir bu rüya. Bu nedenle rüya sahibi sevgilisini gerçekten seviyor ise, sevgilisi ile arasındaki bazı sorunlardan veya sevgisinin aksiliğinden dolayı söylemekten çekindiği ve içine attığı şeyleri yakın zamanda söylemeli ama bunu yaparken yıkıcı değil, yapıcı olmalıdır. Amaç sorunlarını çözmek olmalıdır.


Sevgiliniz ile aranızda bir kırgınlık, dargınlık, küskünlük var ise, zamanla aranızda ki sorunları çözmek istemez iseniz yukarıda da belirttiğim gibi bu rüya “gerçek hayatınızda da ayrılık habercisidir”. Sevgilinizle aranızda ki Bağ-İp kopmak üzere

Rüya sahibinin, sevdiği kişiye karşı duygu, düşünce ve değerlerini önemsediğinizi ona hissettirmeniz gerektiğine yorumlanır. Yani sevdiğinize karşı, pozitif duygularınızı daha çok söylemenizde fayda var demektir.

Rüyada sevgili olan bir çiftin ayrıldığını görmek

Rüyada sevgili olan bir çiftin ayrıldığını görmek, müjdeli haber almaya, çözüm bekleyen sorunların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada işten ayrıldığını görmek

Rüyada işten ayrıldığını görmek, yeni bir işe atılmaya, yeni projeler geliştirmeye ve bunun için çaba sarfetmeye işaret eder.

Rüyada evinden ayrılmak

Rüyada evinden ayrılmak, gurbete gidip sevdikleriniz ile ayrı düşeceğinize işaret eder. Bazen sıkıntılardan kaçma isteğinizi de simgeler.

Rüyada terketmek

Rüyada terketmek, bedenen ve ruhen yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Kafanızı boşaltmak ve huzur bulmak, herşeyden kaçmak için bir yerlere gitme isteğinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada terk edilmek

Rüyada terk edilmek, etrafınızdaki başarı ve mutluluğunuzu çekemeyen kişilerin varlığı ile açıklanır. Bu kişiler, size engel olmaya çalışan, art niyetli kişiler olarak tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda geçmişe saplanıp kalmanın da işaretidir. Geçmişte yaşadığınız, güzel veya kötü olayları bir anı olarak hatırlayıp anmalı, dersler çıkarmalı ve geleceğe daha doğru adımlar ile ilerlemelisiniz. Geçmişinizi artık bir deneyim, tecrübe olarak kabul edip, anı yaşamalı ve geleceği planlamalısınız.

Rüyada baba evini terk etmek

Rüyada baba evini terk edip gittiğini görmek, acı haber alacağına, üzüleceğinize işaret eder..

Rüyada boşanmak

Rüyada boşanmak, rüya sahibi erkek ise şansın ve bahtın açık olduğuna işaret eder. Rüya sahibi kadın ise, tatsız olaylar yaşamaya, sorunlara ve sıkıntıya, hastalığa ve maddi sıkıntıya işaret eder.

Rüyada eşinden ayrıldığını görmek

Rüyada eşinden ayrıldığını görmek, zor ve sıkıntılı günlerin yaklaştığına, önünüze engellerin çıkacağına, zorluklara işaret eder.

Rüyada kocadan ayrılmak

Rüyada kocadan ayrılmak, ard arda sorunlar yaşamaya, geçim sıkıntısına, sağlık problemlerine işaret eder.

Rüyada eşi tarafından terk edilmek

Rüyada eşinin terkettiğini görmek, uzun yıllar boyunca emek verdiğiniz, tecrübe edindiğiniz ve kısa süre için ara verdiğiniz işe artık döneceğinize, sıkıntılardan kurtulacağınıza, büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada nişanlıdan ayrılmak

Rüyada nişanlıdan ayrıldığını görmek, aldığınız yanlış kararların, yapacağınız hataların sonucunda düzeninizin bozulacağına, işinizden olacağınıza ve bu nedenle de parasız kalacağınıza, huzurunuzun ve keyfinizin kaçacağına, üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada düşman ile yolları ayırmak

Rüyada düşmanlarla yollarının ayrıldığını görmek ise, aşk ve iş hayatınızın düzene gireceği anlamındadır. Önünüze çıkan fırsatları doğru bir şekilde değerlendireceksiniz. Hayatınızın bir dönüm noktasında doğru karar verecek ve doğru adımları atacaksınız. Sizi mutsuz ve huzursuz eden yüklerinizden kurtulacaksınız.

Rüyada vedalaşmak

Rüyada vedalaşmak, genel olarak gerçek hayatta da ayrılığa yorum­lanır. Vedalaştığınız kişi ile aranızın açılacağına, sorunlar yaşayacağınıza veya aranıza yollar gireceğine işaret eder.
Rüyada vedalaşmak, bazen hasret ve özleminizin biteceğine, ayrılıkların son bulacağına yorumlanır. Bazende fikir birliğine varmaya işaret eder.

Rüyada vedalaşırken gözyaşı dökmek

Rüyada vedalaşırken gözyaşı döktüğünü gören, rüya sahibi tatsız bir olayı geride bırakır. Sıkıntıların arkasından güzel günler gelecek..

Rüyada ayrılık acısı çekmek

Rüyada ayrılık acısı çekmek, canınızı boş yere çok sıktığınıza ve kendinizi gereksiz yıprattığınıza, sıkıntılarınızın kısa süreli olduğuna yorumlanır. Sıkıntıların ardından huzuru bulmaya yorumlanır.

Rüyada aldatıldığı için eş, sevgili veya nişanlıdan ayrılmak

Rüyada aldatıldığı için eş, sevgili veya nişanlıdan ayrılmak, dost sandığınız ama gerçekte size genelde zararı dokunan bir kimse ile yolları ayırmaya işaret eder. Bazen ondan dolayı zarar göreceğinize işaret eder.

Rüyada birçok parçaya ayrılmak

Rüyada birçok parçaya ayrılmak, çok yönlü yapınızı ya da bilincinde olmadığınız kişilik özelliklerinizi gösterebilir. Bu durum kişilik bölünmesi hastalığının da işareti olabilir.

  

© 20.10.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri