message Rüyada ayrılık görmek

Rüyada ayrılık görmek
Gerçek hayatta ilişkilerimize, en büyük aşkımız gibi başlar, hiç bitmeyecek gibi düşünür ve öyle yaşarız. Oysa hayat sürprizler ile doludur. Yaşam da neler olacağını bilemeden ilerlerleriz bu hayatta. Attığımız adımların doğru olduğunu zannederiz. Ayrılık vakti gelip çattığında ise, hiç yaşamamış gibi bitiririz, bitirmek isteriz. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi rüyada ayrılık görmek, pek hoş anlamlar taşımaz. Hayatımızda yaşayacağımız tatsız olaylara, karmaşalara bize üzüntü, sıkıntı, keder verecek huzursuzluklara yorulur.

Rüyada sevgiliden ayrılmak
Rüyada sevgili görmek genel olarak hayra yorulmaktadır tabi ayrılmıyorsanız. Eğer rüyanızda eşinizden yada sevdiğinizden ayrıldığınızı görüyorsanız, ilişkiniz de çözmeniz gereken problemler var ve bu durum sizi rahatsız ediyor demektir. Eğer dikkatsiz, özensiz yada vurdum duymaz davranırsanız sevgilinize yada eşinize karşı olan hislerinizin azalacağına işaret eder. Rüyanız da hem siz hemde ayrıldığınız sevgiliniz mutsuz ise, ne yapacağınıza karar vermelisiniz çünkü sizi bir arada tutan ip yada bağ kopmak üzere. Rüyada birinden ayrılmanız yada bir olaydan uzaklaşmanız bilinçaltınızın bu ayrılığı yaşamanız gerektiği konusunda bir uyarısı olabilir. Yani bilinçaltınız, sizi bu ayrılığa hazırlıyor olabilir.

Rüyada sevgilinizin sizden ayrılması
Eğer rüyanızda sevgilinizin yada eşinizin sizden ayrıldığını görüyorsanız ve rüyanızda bu durumda kendinizi mutsuz, terkedilmiş hissediyor yada ağlıyorsanız. Sabah kalkınca ilk yapmanız gereken sevgilinize çökmek, burnundan fitil fitil getirip hesap sormak değil. Bunu yapmıyoruz 🙂 İlk yapmanız gereken şu; sevgiliniz ile bağınızı sorgulayın. Eğer bu bağ gerçektende, gerçektende güçlü ise, gerçektende çok seviyorsanız, ve o an ciddi bir problem yok ise, derin bir nefes alıp rahatlaya bilirsiniz, çünkü, bilinçaltımız bunu bize sıklıkla yapar. Bazen eşimizden ayrılırız, bazen sevgilimizden, bazen çocuğumuzdan, hatta durduk yere sevdiklerimizin öldüklerini bile görebiliriz. Bu rüya muhtemelen bilinçaltımızdan gelen bir rüya. Bunu sorgulayıp anladıktan sonra, rüyada olsa beni terkedemez diyorsanız, gönül rahatlığıyla sevgilinize çökebilir, burnundan fitil fitil getirebilir, sizi terketmek neymiş ona gösterebilirsiniz 🙂 Tabi bu durum her zaman geçerli değil. Eğer sorgulama esnasında, sevginiz eskisi kadar güçlü çıkmıyorsa, sevgilinizin size olan sevgisinden de eskisi gibi emin olamıyorsanız, bu uyarıcı bir rüyadır, ve sevgiliniz ile aranızda ki bağ karşılıklı olarak zayıflıyor demektir. Ve siz yada sevgiliniz yaşadığınız problemlere çözüm üretmez hatta çözüm üretmek konusunda bile çaba sarf etmez iseniz, ayrılık ve ayrılığın getirdiği huzur bozan tatsızlıklar sizi bekliyor demektir.

Rüyada sevdiği birinden ayrılmak
Rüyada sevdiği birinden ayrıldığını görmek, ayrıldığınız kişinin hangi ortamda olduğuna göre farklı şekilde yorumlanacaktır. Eğer ayrıldığınız kişi aile ortamından, biri ise, aile yaşantınızda, akraba ortamından birisi ise akrabalarınızla, iş hayatınızdan birisi ise, iş hayatınızda büyük değişiklikler olacağına işarettir. Bu değişiklikler karmaşalara sebep olacak, huzurunuz kaçacak, tatsız olaylar yaşayacaksınız demektir. Dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada mutlu olan bir çiftin ayrıldığını görmek
Rüyada mutlu olan bir çiftin ayrıldığını görmek ise, bu çift için mutlu bir evliliğin yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada evli olan bir çiftin ayrıldığını görmek
Rüyada evli olan bir çiftin ayrıldığını görmek, ön yargılarınızdan dolayı biri hakkında yanlış şeyler düşünüp, günaha girdiğinize işaret eder.

Rüyada sevgili olan bir çiftin ayrıldığını görmek
Rüyada sevgili olan bir çiftin ayrıldığını görmek, müjdeli haber almaya, çözüm bekleyen sorunların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada işten ayrıldığını görmek
Rüyada işten ayrıldığını görmek, yeni bir işe atılmaya ve bunun için çaba sarfetmeye işaret eder.

Rüyada evinden ayrılmak
Rüyada evinden ayrılmak, gurbete gidip sevdikleriniz ile ayrı düşeceğinize işaret eder. Bazen sıkıntılardan kaçma isteğinizide simgeler.

Rüyada terketmek
Rüyada terketmek, kafanızı boşaltmak ve huzur bulmak, herşeyden kaçmak için bir yerlere gitme isteğinde olduğununuzu gösterir.

Rüyada terk edilmek
Rüyada terk edilmek, etrafınızdaki başarı ve mutluluğunuzu çekemeyen kişilerin varlığı ile açıklanır. Bu kişiler, size engel olmaya çalışan, art niyetli kişiler olarak tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda geçmişe saplanıp kalmanında işaretidir.

Rüyada babanın evi terk edip gittiğini görmek
Rüyada babasının evi terk edip gittiğini görenin de acı haber alacağına yorumlanır.

Rüyada boşanmak
Rüyada boşanmak, erkek için şansın açık olduğuna, kadın için ise sorunlar yaşamaya işaret eder.

Rüyada eşinden ayrıldığını görmek
Rüyada eşinden ayrıldığını görmek, zor ve sıkıntılı günlerin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada kocadan ayrılmak
Rüyada kocadan ayrılmak, ard arda sorunlar yaşamaya, geçim sıkıntısına, sağlık problemlerine işaret eder.

Rüyada eşi tarafından terk edilmek
Rüyada eşinin terkettiğini görmek, uzun süre boyunca yaptığınız işe ara verdiğinize geri döneceğinize, sıkıntılardan kurtulacağınıza, büyük kazançlar ve başarılar elde etmeye işaret eder.

Rüyada nişanlıdan ayrılmak
Rüyada nişanlıdan ayrıldığını görmek, aldığınız yanlış kararların, yapacağınız hataların sonucunda düzeninizin bozulacağına, işinizden olacağınıza ve bu nedenle de parasız kalacağınıza, huzurunuzun ve keyfinizin kaçacağına, üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada düşman ile yolları ayırmak
Rüyada düşmanlarınızla yollarınızın ayrıldığını görmek ise, aşk ve iş hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.

Rüyada vedalaşmak
Rüyada vedalaşmak, gerçekten ayrılığa yorum­lanır.Rüyada vedalaşmak, bazen hasret ve özleminizin biteceğine, ayrılıkların son bulacağına yorumlanır. Bazende fikir birliğine varmaya işaret eder.

Rüyada vedalaşırken gözyaşı dökmek
Rüyada vedalaşırken gözyaşı döktüğünü gören, tatsız bir olayı geride bırakır.

Rüyada ayrılık acısı çekmek
Rüyada ayrılık acısı çekmek, canınızı boş yere çok sıktığınıza ve kendinizi yıprattığınıza, sıkıntılarınızın kısa süreli olduğuna yorumlanır. Sıkıntıların ardından huzuru bulmaya yorumlanır.

Rüyada aldatıldığı için eş, sevgili veya nişanlıdan ayrılmak
Rüyada aldatıldığı için eş, sevgili veya nişanlıdan ayrılmak, dost sandığınız ama gerçekte size genelde zararı dokunan bir kimse ile yolları ayırmaya işaret eder. Bazen ondan dolayı zarar göreceğinize işaret eder.

Rüyada birçok parçaya ayrılmak
Rüyada birçok parçaya ayrılmak, çok yönlü yapınızı ya da bilincinde olmadığınız kişilik özelliklerinizi gösterebilir. Bu durum kişilik bölünmesi hastalığının da işareti olabilir.

Advertisements

 

  • emre

    rüyamda beni yarı yolda bırakan nişanlımın eşinden ayrıldığını görüyorum diyorum kaç ay evli kaldınız diyor 45 gün evli kaldık boşandım diyor anlamı nedir

    • adsız

      Sen anlamazsn boş ver .d