Rüyada ayrılık görmek

Rüyada ayrılık görmek
Rüyada ayrılık görmek, genel olarak çok hoş anlamlar taşımaz. Rüyada ayrılık görmek, hayatta meydana gelecek bazı karmaşalara, huzursuzluklara ve problemlere delalet eder. Rüyada ayrılık görmek, tanık olduğunuz veya yaşadığınız kötü olaylara, sorunlara çözüm bulamadığınıza, sıkıntıya ve üzüntüye, hane içinde huzursuzluklara işaret eder. Rüyada ayrılık görmek, fikir çatışmasına, zihin karışıklığına, düşmanların varlığına, azalmasını beklediğiniz sorunların artmasına, ağız tadınızın kaçacağına işaret eder.

Rüyada ayrıldığını görmek
Rüyada ayrıldığını görmek, kötü ve üzücü olaylar karşısında çaresiz ve yalnız kalmaya, üzülmeye işaret eder.

Rüyada birinden ayrılmanız ya da bir olaydan uzaklaşmanız bilinçaltınızın bu ayrılığı yaşamanız gerektiği konusunda bir uyarısı olabilir.

Rüyada sevgiliden ayrılmak
Rüyada sevgiliden ayrılmak, dost sandığınız kişilerden yiyeceğiniz darbe olarak yorumlanır. Güvenilmemesi gereken kişilerin varlığı şeklinde açıklanır. Kişi, arkasında duracağını sandığı kişilerden zarar görecek ve aslında inandığı şeylerin boş olduğunu anlayacaktır. Başkalarına güvenmek yerine önce kendinizi tanıyın ve kendinize güvenin. Çareyi başkalarında değil kendinizde arayın.

Rüyada sevdiği birinden ayrılmak
Rüyada sevdiği birinden ayrıldığını görmek, aile yaşantınızda büyük değişiklikler, yenilikler olacağına işarettir. Rüyada sevdiği bir kişiden ayrıldığını görmek, bir takım sorunlarla karşılaşacağınız anlamı taşır.

Rüyada mutlu olan bir çiftin ayrıldığını görmek
Rüyada mutlu olan bir çiftin ayrıldığını görmek ise, bu çift için mutlu bir evliliğin yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada evli olan bir çiftin ayrıldığını görmek
Rüyada evli olan bir çiftin ayrıldığını görmek, ön yargılarınızdan dolayı bir kimse hakkında yanlış şeyler düşünüp, yanlış sonuçlar çıkarıyorsunuz. Günaha giriyorsunuz.

Rüyada sevgiliden ayrılmak ve ağlamak
Rüyada sevgiliden ayrılıp ağlamak, müjdeli ve sevinçli haber almaya yorumlanır. Hayırsız, hilekar ve yalancı bir kimse ile birlikteliğe yorumlanır.

Rüyada sevgiliden ayrılıp ağlamak, aklınız karışık mı? Sevgilinizin bazı davranışlarından rahatsız mısınız? Bazen gerçek hayatınızda da ayrılık habercisidir bu rüya. Ancak gerçek hayatınızda sevgilinizden ayrıysanız, onunla ilgili sevinçli haber alacaksınız demektir..

Rüyada sevgili olan bir çiftin ayrıldığını görmek
Rüyada sevgili olan bir çiftin ayrıldığını görmek, müjdeli haber almaya, çözüm bekleyen sorunların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada işten ayrıldığını görmek
Rüyada işten ayrıldığını görmek, yeni bir işe atılmaya, yeni projeler geliştirmeye ve bunun için çaba sarfetmeye işaret eder.

Rüyada evinden ayrılmak
Rüyada evinden ayrılmak, gurbete gidip sevdikleriniz ile ayrı düşeceğinize işaret eder. Bazen sıkıntılardan kaçma isteğinizi de simgeler.

Rüyada terketmek
Rüyada terketmek, bedenen ve ruhen yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Kafanızı boşaltmak ve huzur bulmak, herşeyden kaçmak için bir yerlere gitme isteğinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada terk edilmek
Rüyada terk edilmek, etrafınızdaki başarı ve mutluluğunuzu çekemeyen kişilerin varlığı ile açıklanır. Bu kişiler, size engel olmaya çalışan, art niyetli kişiler olarak tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda geçmişe saplanıp kalmanın da işaretidir. Geçmişte yaşadığınız, güzel veya kötü olayları bir anı olarak hatırlayıp anmalı, dersler çıkarmalı ve geleceğe daha doğru adımlar ile ilerlemelisiniz. Geçmişinizi artık bir deneyim, tecrübe olarak kabul edip, anı yaşamalı ve geleceği planlamalısınız.

Rüyada baba evini terk etmek
Rüyada baba evini terk edip gittiğini görmek, acı haber alacağına, üzüleceğinize işaret eder..

Rüyada boşanmak
Rüyada boşanmak, rüya sahibi erkek ise şansın ve bahtın açık olduğuna işaret eder. Rüya sahibi kadın ise, tatsız olaylar yaşamaya, sorunlara ve sıkıntıya, hastalığa ve maddi sıkıntıya işaret eder.

Rüyada eşinden ayrıldığını görmek
Rüyada eşinden ayrıldığını görmek, zor ve sıkıntılı günlerin yaklaştığına, önünüze engellerin çıkacağına, zorluklara işaret eder.

Rüyada kocadan ayrılmak
Rüyada kocadan ayrılmak, ard arda sorunlar yaşamaya, geçim sıkıntısına, sağlık problemlerine işaret eder.

Rüyada eşi tarafından terk edilmek
Rüyada eşinin terkettiğini görmek, uzun yıllar boyunca emek verdiğiniz, tecrübe edindiğiniz ve kısa süre için ara verdiğiniz işe artık döneceğinize, sıkıntılardan kurtulacağınıza, büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada nişanlıdan ayrılmak
Rüyada nişanlıdan ayrıldığını görmek, aldığınız yanlış kararların, yapacağınız hataların sonucunda düzeninizin bozulacağına, işinizden olacağınıza ve bu nedenle de parasız kalacağınıza, huzurunuzun ve keyfinizin kaçacağına, üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada düşman ile yolları ayırmak
Rüyada düşmanlarla yollarının ayrıldığını görmek ise, aşk ve iş hayatınızın düzene gireceği anlamındadır. Önünüze çıkan fırsatları doğru bir şekilde değerlendireceksiniz. Hayatınızın bir dönüm noktasında doğru karar verecek ve doğru adımları atacaksınız. Sizi mutsuz ve huzursuz eden yüklerinizden kurtulacaksınız.

Rüyada vedalaşmak
Rüyada vedalaşmak, genel olarak gerçek hayatta da ayrılığa yorum­lanır. Vedalaştığınız kişi ile aranızın açılacağına, sorunlar yaşayacağınıza veya aranıza yollar gireceğine işaret eder.
Rüyada vedalaşmak, bazen hasret ve özleminizin biteceğine, ayrılıkların son bulacağına yorumlanır. Bazende fikir birliğine varmaya işaret eder.

Rüyada vedalaşırken gözyaşı dökmek
Rüyada vedalaşırken gözyaşı döktüğünü gören, rüya sahibi tatsız bir olayı geride bırakır. Sıkıntıların arkasından güzel günler gelecek..

Rüyada ayrılık acısı çekmek
Rüyada ayrılık acısı çekmek, canınızı boş yere çok sıktığınıza ve kendinizi gereksiz yıprattığınıza, sıkıntılarınızın kısa süreli olduğuna yorumlanır. Sıkıntıların ardından huzuru bulmaya yorumlanır.

Rüyada aldatıldığı için eş, sevgili veya nişanlıdan ayrılmak
Rüyada aldatıldığı için eş, sevgili veya nişanlıdan ayrılmak, dost sandığınız ama gerçekte size genelde zararı dokunan bir kimse ile yolları ayırmaya işaret eder. Bazen ondan dolayı zarar göreceğinize işaret eder.

Rüyada birçok parçaya ayrılmak
Rüyada birçok parçaya ayrılmak, çok yönlü yapınızı ya da bilincinde olmadığınız kişilik özelliklerinizi gösterebilir. Bu durum kişilik bölünmesi hastalığının da işareti olabilir.

 

Yorum kısmından rüyalarınızı bizlere sorabilirsiniz.