Rüyada ayran görmek

Rüyada ayran görmek

Rüyada ayran görmek rüya sahibinin ahlaklı, dürüst ve çalışkan biri olduğuna işaret ettiği gibi işini hakkıyla yapan kazandığı paranın layıkını veren bir kişi olduğuna yorulur. Rüya sahibinin Haram ile Helal arasında ki farka çok dikkat eden, kendisi de dahil, ailesinin yada çocuklarının boğazından Haram lokma geçirmemek için tüm gayretini ortaya koyan, bunun için gerekirse gece gündüz çalışan ve çalışkanlığı sayesinde emeğinin karşılığını alan kişi olarak tabir edilir. Aynı zaman da kısmet anlamına da gelir.

Rüya sahibi işsiz ise, iş arıyor ise yada çalıştığı iş ekonomik olarak rüya sahibine yetersiz kalıyor ise, başka yerlerden daha iyi şartlarda ve daha iyi bir maaşa yeni bir iş teklifi almak şeklinde yorumlanır.

Rüyada ayran içmek

Rüyada ayran içmek, rüya sahibinin gönül ferahlığına, rahata, huzura kavuşacağına işarettir. Rızkının artacağına ikaz mahiyetinde nasihatler alacağına yakın bir arkadaşından iyilik göreceğine işarettir.

Rüyada kış mevsiminde ayran içmek

Rüyada kış mevsiminde ayran içtiğini görmek, sıkıntılara, zorluklara işaret eder.

Rüyada yaz mevsimi ayran içmek

Rüyada yaz mevsimi ayran içtiğini görmek, rahatlamaya, elinize kısa sürede geçecek para ve sevineceğiniz olaylara işaret eder.

Rüyada birisine ayran ikram etmek

Rüyada birisine ayran ikram etmek, kıymetli bir dost edineceğinize yorumlanır.

Rüyada yayıkta ayran çalkalamak

Rüyada yayıkta ayran çalkalamak, bekârsanız kısa zamanda evleneceğinize, evliyseniz güzel ve hayırlı bir çocuğunuz olacağınıza işarettir.

Rüyada ekmekle ayran içmek

Rüyada ekmekle ayran içmek, haram mala, günaha delalettir.

Rüyada ayran dökmek

Rüyada ayran görmek genel anlamda iyi yorumlanır, bu ise kötü yorumudur çünkü rüyada ayran dökmek müsrifliktir. Rüya sahibi rüyasında ayran döküyorsa, rüya sahibi son zamanlarda harcamalarına ve gelirlerine özellikle dikkat etmelidir çünkü rüya sahibi malını gereksiz yere harcadığına fakat sonradan çok pişman olup darlığa düşeceğine delalet eder.

Rüyada ayran dağıtmak

Rüyada ayran dağıttığını görmek, rüya sahibinin yapacağı bir hayır işine yorulurken aynı zamanda malından ve parasından bazı kimselere pay vereceğine, bu kişilere hayrının dokunacağına yorulur.

Rüyada ayran yaptığını görmek

Rüyada ayran yaptığını görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı ve sonu temiz bitecek olan gönül işine delalet ettiği gibi, rüya sahibinin malının, imkanlarının artmasına sebep olacak hayırlı işlere de yorumlanır.

Rüyada ayran almak

Rüyada ayran Mal, Mülk şeklinde yorumlanır. Bu nedenle ayran yapmak iyi yorumlanır, rüya sahibinin malında yada mülklerinde artış olarak yorumlanırken, ayran dökmek ise kötü yorumlanır, müsrifliktir, rüya sahibinin gereksiz harcamalarına işaret eder. Buna karşın rüyada ayran almak pek iyi yorumlanmaz, aynı şekilde rüyada ayran satın almakta pek iyi yorumlanmaz. Yukarıda da belirttiğim gibi, Hayır olan, kendi ayranını kendinizin yapmasıdır. Rüyada ayran almak rüya sahibi için sıkıntılı ve zor günlerin gelmesi ve sağlık sorunları ile karşılaşması olarak değerlendirilir.

Rüyada ayran ikram ettiğini görmek

Rüyada ayran ikram ettiğini görmek, Rüya sahibinin iyi ve kötü günde yanında olan gerçek bir dost ya da komşu edineceği şeklinde ifade edilir ve bu kimselere malından ve parasından bazı kimselere pay vereceğine, bu kişilere hayrının dokunacağına yorulur.

  

© 10.08.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri