Rüyada aşure görmek

Rüyada aşure görmek

Rüyada aşure görmek
Rüyada aşure görmek, genelde hayra yorumlanır. Maddi kazancın artmasına ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

Ancak kimi yorumculara göre Rüyada aşure görmek, hayra yorumlanmaz. Rüya sahibi çevresinde dikkat çeken ve göze batan bir kimsedir. Yakın zamanda hoşunuza gitmeyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Rüyada aşure görmek, maddi kayıplara uğramaya, sağlıkla ilgili sıkıntılı bir döneme girildiğine yorumlanır. Hakkınızda söylenmiş kötü sözler kulağınıza gelebilir ve buda sizi üzebilir. Kötü haberler alabilirsiniz.

İslamda Nuh peygamberin tufan süresince gemisine aldığı insan ve hayvanlar için çeşitli erzak artıklarından oluşturularak yapmış olduğu bir aştır. Efsaneye göre, tufanın sonuna doğru azalan erzak bir araya getirilmiş ve aşure adı verilen bir yiyecek yapılmıştır.

Bu sebeple tüm ‘aşure’ yorumları, içinizde gizli kalan güç, zenginlik sayesinde tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınız şeklindedir.

Rüyada aşure yemek
Rüyada aşure yemek, hayra yorumlanır. Size faydası dokunacak bir hayır işine girişmeye işarettir. Gam ve kederden, sıkıntılardan kurtulmaya, bir hayır işine ve rızkınızın genişlemesine işaret eder. Hasta için şifa bulmaya, feraha çıkmaya, borçlardan kurtulmaya, fakir duası almaya yorumlanır.

Rüyada aşure ayının dışında aşureyi görmek
Rüyada aşure ayının dışında aşureyi görmek, üzüntülü bir haber almaya delalet eder.

Rüyada büyük bir aşure kazanı görmek
Rüyada büyük bir aşure kazanı görmek, nazarlardan korunmaya işaret eder.

Rüyada aşure dağıtmak
Rüyada aşure dağıttığını görmek, hayırlı bir rüyadır. hayır işlerinde bulunabilirsiniz. Hayatınızda olumlu gelişmeler olacak ve rızkınız artacak demektir.

Rüyada aşure yapmak
Rüyada aşure yaptığını görmek, rüya sahibi çok hayırlı bir kimsedir. Sadece kendi menfaatini düşünmez her daim başkalarının menfaat ve çıkarlarını da korur.

Rüyada aşure yapıldığını görmek
Rüyada aşure yapıldığını görmek,  hayra yorumlanan rüyalar arasındadır. Aşure yapılan yerde bolluk ve güzellik olur. Rüya sahibinin evinde aşure yapılıyorsa o evde maddi sıkıntı kolay kolay olmaz, aile içinde de huzur olur.