Rüyada anahtar görmek

Rüyada anahtar görmek

Rüyada anahtar görmek, anlamı genel olarak iyidir. Rızka, yardıma ve ilim kapısını açmaya, düşmanı veya rakipleri yenmeye delalet delalet eder. Rüyada anahtar görmek, evlada, casuslara, yolculuğa, köleliğe, kadınlar için kocaya ya da mala işarettir.

Rüyada anahtar görmek, güç işlerin aşılmasına, kederlerden kurtulmaya, hastalıktan iyileşmeye, muradın oluşuna, dinde kuvvete, duaların kabulüne, ilim ve marifete işaret eder. Başka yorumcuların yorumlarına göre de, rüyada anahtar görmek, düşünce ile tabir edilir.

Aynı zamanda Rüyada anahtar görmek, hayatınızda beklemediğiniz, hiç ummadığınız bazı değişiklikler meydana geleceğinin habercisi olabilir.

Eric Ackroyd’a göre; Anahtar neyi açacak? Bir kutuyu mu? Bir kapıyı mı? Neyi açarsa açsın, ya bilinçaltının size gerçek benliğinizi, bir sorunun çözümünü önerdiğinin ya da yaşamın size kendinizi gerçekleştirme, o zamana dek kullanılmış bir yeteneği kullanma fırsatı sunduğunun işaretidir.

Soozi Holberche’ye göre; Rüyada anahtar görmek “Bir sonraki adıma hazır olmak, bir soruna yanıt, çözüm bulacağınıza işaret eder.”

Freud’a göre; Rüyada anahtar görmek, penisi simgeler.

Rüyada demir anahtar görmek

Rüyada demirden anahtar görmek, kuvvet ve gücün, iş belirtisidir.

Rüyada altın anahtar görmek

Rüyada altın anahtar görmek, Gönlünüz pek yakında fethedilecek

Rüyada birden fazla anahtar görmek

Rüyada birden fazla anhtar görmek, rızk ve ilme sahip olacağınıza delalet eder.

Rüyada elinde anahtarlar görmek

Rüyada elinde anahtarlar olduğunu görenin eline mal geçer.

Cabir’ül-Mağribi’ye göre; Rüyada elinde bir anahtar bulunduğunu görmek, temiz suyla abdest almaya, ibadete işaret eder.

Rüyada anahtar almak

Rüyada anahtar aldığını görmek, zorluklardan, sıkıntılardan ve engellerden kurtulmaya, hatalardan ders almaya, gireceğiniz işlerden büyük kazanç elde edeceğinize ve hayırlı işlerde kullanacağınıza işaret eder.

Rüyada elinde cennet anahtarını görmek

Rüyada elinde cennet anahtarı olduğunu gören kimse, ibadet ve ilme sahip olur. Yahut hazine veya miras yoluyla helal mal elde eder. Anahtar, doğanın kabul olmasına da delalet eder.

Rüyada elinde bir çok anahtar görmek

Bir kimse Rüyada elinde bir çok anahtar bulunduğunu görse, büyük bir saltanata erişir, rızık ve ilme sahip olur. Anahtar hazinelere de delalet eder. Çünkü hazine kapıları onlarla açılır.

Rüyada kapı üzerinde anahtar görmek

Rüyada kapı üzerinde anahtar görmek, devlet tarafından cezalandırılacağınız bir suç işleyeceğinize veya bir yanlışa düşmeye ve zor günlere işaret eder.

Rüyada kapı açmak için cebinde anahtar aramak

Rüyada bir kapıyı açmak için cebinde anahtar aradığını görmek, büyük bir iş kurmak için sermaye veya ortak aradığına, yahut önemli bir davanız için ünlü bir avukat bulmaya çalıştığınıza, veya elinize geçen büyük miktarda bir paranızı nasıl değerlendirmeyi düşündüğünüze delalet eder.

Rüyada anahtarla kapı açmak

Rüyada anahtarla kapı açmak, iyidir ve zafere işarettir. Güzel gelişmeler sizi bekliyor. Rüyada anahtarlarla bir yeri açmak, dua ile bir şey istemeye delalet eder.

Freud’a göre; Rüyada anahtar görmek, penisi simgeler. Rüyada anahtarla kapı açmakta cinsel münasebeti simgeler.

Rüyada kapıyı anahtarla güçlükle açtığını görmek

Rüyada kapıyı anahtarla güçlükle açtığını gören kimse, kapıyı açıncaya kadar maksadına kavuşamaz veya kapıyı açmak için uğraştığı gibi hayatında da amaçlarına ulaşması için çabalaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada anahtar ile kilit açmak

Rüyada anahtar ile kilit açmak, sıkıntılardan kurtulmaya, hayallerine kavuşmaya, sorunlarına çözüm bulmaya, başarı elde etmeye, maddi sorunları geride bırakmaya, hayırlı ve güzel bir ömür sürmeye işaret eder.

Rüyada anahtarları olan yaşlı bir adam görmek

Rüyada anahtarları olan yaşlı bir adam görmek, derin iç bilgelik kaynağını simgeleyebilir. Onu takip edin, bütün sırlar, “yazgı” , gerçek benliğiniz – ortaya çıkacaktır.

Rüyada anahtar bulmak

Rüyada anahtar bulduğunu görmek, mutlu ve güzel bir aile hayatı ve güzel bir iş teklifi anlamına gelir. Kötülüklerden uzaklaşmaya, hasta kimse için şifaya işaret eder.

Rüyada anahtar kaybetmek

Rüyada anahtar kaybettiğini görmek, amacına, hedeflerine ulaşmayan birçok deneyim yaşacağınıza işarettir.

Rüyada anahtar emanet almak

Rüyada anahtar emanet almak, kısa süreli bir birliktelik yaşayacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada kendisine anahtar bırakıldığını görmek

Bir kadın rüyada kendisine anahtar bırakıldığını görse, o kadın birisiyle nikahlanır.

Rüyada ölmüş birinden anahtar almak

Rüyada ölmüş birinden anahtar almak, uzak bir akrabanızdan kalan miras veya göreceğiniz yardımı ile sıkıntılarınızı geride bırakacağınıza, borçlardan kurtulacağınıza, feraha çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada anahtar emanet vermek

Rüyada anahtar emanet vermek, çözmekte zorlandığınız sorunlardan kısa sürede kurtulacaksınız demektir.

Rüyada anahtar deliği görmek

Rüyada anahtar deliği görmek, kıskançlığın ve kavganın simgesi olarak yorumlanır.

Rüyada kırık anahtar görmek

Rüyada kırık anahtar görmek, gizli, dost görünen, kindar bir düşman olarak tabir edilir. Beklemediğiniz birinden kötülük göreceksiniz dikkatli olmalısınız.

 



 

© 20.10.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri