Rüyada Allah’ı gördüğünü sanmak ya da hissetmek

Rüyada Allah’ı gördüğünü sanmak ya da hissetmek

Rüyada Allah’ı gördüğünü sanmak ya da hissetmek, rahmet ve berekettir. Rüyada Allah’ı gördüğünü sanmak ya da hissetmek, her türlü kötülükten, çirkinlikten ve sıkıntılardan kurtulmaktır. Rüyada Allah’ı gördüğünü sanmak ya da hissetmek, büyük hayırlara ve güzelliklere işaret eder.

Rüyada Allah’ı görmek

Rüyada Allah’ı görmek, huzur bulmaya, bolluk ve berekete, selamete, tüm hayallerin gerçekleşmesine, duaların kabulüne, hastalıkların son bulmasına, dert ve tasadan kurtulmaya, kurtuluşa işaret eder.

Rüyada Allah’ı arzusu dışında veya arzulayarak görmek

Hadiste söylenildiği gibi, Rüyada Allah’ı arzusu dışında veya arzulayarak görmek, maksadına ve kıyamet gününde Allah’ı görme arzusuna ermeye işaret eder.

Rüyada Allah’ı bir insan kılığına bürünmüş olarak görmek

Rüyada Allah’ı bir insan kılığına bürünmüş olarak görmüşseniz hayra yorumlanmaz. Hastalık veya ölüm ile tabir edilir.

Rüyada Allah’ı görmek için çabalamak

Rüyada Allah’ı görmek için çabalamak, Allah aşkı ile yandığınıza işaret eder.

Rüyada Allah’a şükretmek

Rüyada Allah’a şükretmek, kimse üzüntülerinden dertlerinden kurtulur, mala kavuşur, rızkı genişler, bolluk ve bereket bulmaya işaret eder.

Rüyada Allah ile konuşmak

Rüyada Allah ile konuşmak, Allahın her türlü nimetlerinden faydalanmaya, bolluğa ve berekete, tüm dertlerin son bulmasına, hasta kimse için şifa bulmaya, maddi olarak rahatlamaya işaret eder.

Rüyada Allah’ı zikrettiğini görmek

Rüyada Allah’ı zikretmek, rüya sahibi kimse her işinde başarılı olur, düşmanın şerrinden emin olur, duaları kabul edilir, çevresi arasında itibarı ve şerefi artar, sıkın­tılarından, kederlerinden kurtulur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Allah’ı zikretmek, edep ve haya sahibi olmaya, utangaçlığa, keyfin ve sağlığın her daim yerinde olacağına, huzura, kazancın artmasına işaret eder.

Rüyada Allah demek

Rüyada Allah demek, düşmanlara galip gelmeye, sorunlarınızın çözüm bulacağına, korktuğundan emin olmaya işaret eder.

Rüyada çocuklara Allah’ı anlatmak

Rüyada çocuklara Allah’ı anlatmak, Allah yolunda olduğunuza, dinin gereklerini yerine getirdiğinize, Allah’ı insanlara anlatmak için çabaladığınıza işaret eder.

Rüyada birilerine Allah’ı anlatmak

Rüyada birilerine Allah’ı anlattığını görmek, cenneti müjdeler.

Rüyada Allah’a secde etmek

Rüyada Allah’a secde ettiğini görmek, hayatta her daim zorlukların üstesinden gelecek güce sahip olmaya ve başarı elde etmeye, mutlu  bir ömür sürmeye işaret eder.

Rüyada Allah’a el açıp dua etmek

Rüyada Allah’a el açıp dua ettiğini görmek, tüm hedeflerinizi gerçekleştireceğinize, ilerde önemli ve saygın bir kimse olacağınıza, itibar görmenizi sağlayacak büyük işlere imza atacağınıza işaret eder.

Rüyada Allah diye yalvarmak

Rüyada Allah diye yalvarmak, rüya sahibinin duaları makbuldür. Sıkıntıların son bulmasına, sağlığa ve arzulara kavuşmaya, bolluk ve bereket içinde bir ömür sürmeye, huzura, selamete ermeye işaret eder.

Rüyada suçlu olup Allah (c.c.) tarafından affedilmek

Rüyada suçlu olup ta Allah (c.c.) tarafından affedilmek, rüya sahibinin iyi bir kul olduğuna delil olmakla beraber, bu kişinin kefaret vermesine de işarettir.

Rüyada Allah’ı inkâr etmek

Rüyada Allah’ı inkâr etmek, inançsız bir kimse için cennet kapılarının kapalı olduğuna, Allahın nimetlerinden faydalanamayacağına, sıkıntıların yakanısını bırakmayacağına işaret eder.

Rüyada Allah diye haykırdığını görmek

Rüyada Allah diye haykırdığını görmek, zor, sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz fakat bu dönemi dualarınız sayesinde alacağınız yardım ile atlatacak ve hayırlı kazançlar elde edeceksiniz aynı zamanda ihtiyacı olan kimselere de yardımınız dokunacak.

Rüyada Allah’a isyan etmek

Rüyada Allah’a isyan ettiğini görmek, sahip olduklarınızın size yetmediğine, memnuniyetsiz olduğunuza, başkalarına özendiğinize işaret eder.

  

© 10.07.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri