Rüyada aldatılmak

Rüyada aldatılmak

Rüyada aldatılmak, bir kimse rüyada aldanıyorsa yada bir kimse rüyasında aldatıldığını görse, büyük kimseler tarafından himaye görür. Rüyada aldatılmak, üstün, yetkin, en kudretli tarafından size yardım edileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada aldatılmak, gerçeğin tam aksine çok güzel ve hayırlıdır. Rüyasında aldatıldığını gören kişi, her zaman Allah’ın yardımını görür, her işi istediği gibi olur ve rast gider. Önemli ve büyük hiçbir sorunu, derdi, hastalığı ya da borcu olmaz. Allah kendisine taşıyamayacağı yük vermez. En büyük kayıplarında bile metin olma sabrı vardır.

Rüyada aldatılmak, rüya sahibi için Allah tarafından her kuluna nasip etmeyeceği ve sunmayacağı şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin yolu en hayırlı kazanç kapıları ile doludur. Rüyada aldatıldığını görenin, göreceği hayırdır. Rüyasında aldatıldığını gören kişi, her işinden hayır görür, kazanç elde eder ve her daim afiyette olur.

Rüyada aldatıldığını görmek, aynı zamanda uyarıcı bir rüya niteliğindedir. Gözlerinizi açın, arkanızdan iş çeviren insanları görün ve temkinli davranın. Doğru adımları atmalısınız.

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak, mutluluğa vesile olacak olaylar yaşamaya, yeni başlangıçlara, güzel birlikteliklere ve evlenme kararı almaya işaret eder. Güven kaybı yaşadığınıza, kimseye güvenemediğinize işaret eder. Evli iseniz eşinize karşı davranışlarınızı yumuşatmalısınız.

Rüyada eş tarafından aldatılmak

Rüyada eş tarafından aldatılmak, size düşmanlığı olan, sizi kıskanıp çekemeyen birine işaret eder. Dini yorumlara göre ise Allah tarafından gelecek yardım ile sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada aldatıldığını öğrenip ağlamak

Rüyada aldatıldığını öğrenip ağlamak, hayra yorumlanır. Size yardımı dokunacak iyi niyetli kimseler ile karşılaşacak, sıkıntılarınızı geride bırakacaksınız..

Rüyada aldatıldığı için eş, sevgili veya nişanlıdan ayrılmak

Rüyada aldatıldığı için eş, sevgili veya nişanlıdan ayrılmak, dost sandığınız ama gerçekte size genelde zararı dokunan bir kimse ile yolları ayırmaya işaret eder. Bazen ondan dolayı zarar göreceğinize işaret eder.

  

© 07.03.2021 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri