Rüyada akrep görmek

Rüyada akrep görmek

Rüyada akrep görmek, genellikle kötüye işaret olarak yorumlanır. Rüyada akrep görmek, kurnaz ve sinsi birinin düşmanca tavırlarına, umulmadık kimselerden zarar görmeye işarettir. Rüyada akrep görmek, ahlaksız biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine işarettir.

İntihar eden tek hayvandır. Bu bakımdan özgürlük sembolü olarakta görülmektedir.

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada akrep görmek, kötülüğe yorumlanır.

Rüyada akrep soktuğunu görmek

Rüyada akrep soktuğunu görmek, hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişi için ağır hastalığa, uzun süreli sağlık sorunları yaşamaya işaret eder. Rüyada akrep tarafından sokulmak, aynı zamanda size zarar vermek isteyen bir düşmanınız veya rakibiniz olduğuna ve bu düşmandan veya rakipten gelecek olan zarara işaret eder..

Rüyada akrep tarafından sokulmak, kimi yorumculara göre devamı olmayan bir mala sahip olacaksınız demektir. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir yakınınızı kaybedeceğiniz şeklinde de yorumlanır.

Rüyada akrebin başkasını soktuğunu görmek

Rüyada akrebin başkasını soktuğunu görmek, akrabalarınızdan bilinin başma bela geleceğini işaret eder. Ağır hastalık anlamını taşıdığı da olur.

Kirmani’ye göre; Rüyada akrep soktuğunu görmek, düşmanın aleyhinde konuştuğuna ve düşmanından zarar göreceğine, gördüğü bir böceği akrep olmadığı halde öyle zannetmek, düşman olmayan birini düşman zannetmeye işarettir.

Rüyada akrep tutup bir kadının üzerine atmak

Ebu Sait El Vaiz’e göre; Rüyada bir akrep tutup bir kadının üzerine attığını gören, o kadınla zinada bulunur.

Rüyada duvarda akrep görmek

Rüyada duvarda akrep görmek, uzun soluklu işlere, uzun süreli ilişkilere şimdilik soyunmayın.

Rüyada evde akrep görmek

Rüyada evde akrep görmek, kumardan uzak durmanız gerekiyor. İçinde bulunduğunuz tüm ilişkilerinizi (çevre ilişkileri ve gönül ilişkisi) gözden geçirmelisiniz.

Rüyada sokakta akrep görmek

Rüyada sokakta akrep görmek, seyahatinizi ertelemelisiniz. Dikkatli davranmalısınız.

Rüyada yatakta akrep görmek

Rüyada yatakta akrep görmek, felaket ve bela habercisi bir rüyadır. Düşmanlarınız yanınıza kadar sokulmuş. Dikkatli olmalı ve doğru adımlar atmalısınız. Aksi halde zarar kaçınılmaz olacak.

Rüyada akrep öldürmek

Rüyada akrep öldürmek, rüya sahibinin düşmanını etkisiz hale getireceğine yorumlanır. Rüyada akrep öldürmek, rakiplere üstün gelmeye, yenmeye işarettir.

  

© 10.08.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri