Rüyada akraba görmek

Rüyada akraba görmek

Rüyada akraba görmek, huzura ve emniyete işarettir. Umulmadık bir yerden yardım görmeye güç almaya da yorumlanır.

Rüyada akraba görmek, aynı zamanda kötüye işaret olarak yorumlanır. Ahlaksız biri ile karşılaşılacağınıza veya onunla bir işe girişeceğinize, gizli düşmana, bir takım sorunlar yaşamaya işarettir. Anlaşamadığınız bir akrabnızı görmeniz, olumsuz ve kötü şeyler yaşamaya işaret eder. İyi anlaştığınız bir akraba görmeniz ise, mutluluğa ve olumlu gelişmelere işaret eder.

Rüyada akrabalar görmek

Rüyada akrabalar görmek, çevrenizdeki iyi niyetli, dürüst kimselerin varlığına, çok sevilip değer gördüğünüze, gerçek dostların varlığına işaret eder.

Rüyada kalabalık akrabalar görmek

Rüyada kalabalık akrabalar görmek, çevreniz için faydalı güzel işler yapacağınıza, hayır duası almaya, her daim iyi kimseler ile karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada akrabaları sevinçli görmek

Rüyada akrabaları sevinçli görmek, çok yakında onları ziyarete gidileceğine.

Rüyada akrabaları üzüntülü görmek

Rüyada akrabaları üzüntülü görmek, onları ihmale yorumlanır.

Rüyada uzak akraba görmek

Rüyada uzak akraba görmek, beklentinizin gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada yakın akraba görmek

Rüyada yakın akraba görmek, para kaynaklı bir sorunla karşılaşacaksınız.

Rüyada küs akraba görmek

Rüyada küs akraba görmek, küs olduğunuz bir akrabanız ile yaşadığınız sorunların etkisinden kurtulamadığınıza, duygu karışıklığı yaşamaya işaret eder.

Rüyada akraba düğünü görmek

Rüyada akraba düğünü görmek, hayırlı bir kalabalık içinde bulunmaya, iş ortaklığı yapabileceğinize, hayra yorumlanır.

Rüyada ölmüş akrabalar görmek

Rüyada ölmüş akrabalar görmek, müjdeli haber almaya, hayırlı ve olumlu gelişmelere, özlem ve hasretin biteceğine, barış ve sevgiye işaret eder.

Rüyada ölmüş akraba görmek

Rüyada ölmüş akraba görmek, bazen sevdiğiniz bir kimseden sevinçli ve mutlu haber almaya yorumlanır, bazen ise kötü durumların habercisidir. Sevdiğiniz bir kimse ise akrabanız, mutluluğa işaret eder. Sevmediğiniz bir akraba ise, mutsuz olmaya yorumlanır. Kimi yorumculara göre ise maddi olarak rahatlamaya, sıkıntıdan kurtulmaya, bereketli bir hayata yorumlar.

Rüyada akrabalarının öldüğünü görmek

Rüyada akrabalarının öldüğünü görmek, akrabalar ile birlik ve beraberliğinizin kuvvetleneceğine işaret eder.

Rüyada anne görmek

Rüyada anne görmek, eğer anne sağ ise mesut bir yuvaya sahip olacağınıza ve annenizi ziyaret etmenize, anne ölmüş ise yakın akrabaların sizi ziyarete geleceğine ve annenizin sizden dua beklediğine işarettir. Rüyada anne görmek, kutsallık, sevgi, merhamet, vefa ve özgüvenin sembolüdür. Eğer bu sembole karşı husumet içinde değilseniz, sağlıklı ve mutlu günler sizi bekliyor demektir. Beklemediğiniz bir mirasa konacaksınız.

Rüyada dede görmek

Rüyada dede görmek, uzun ömre, rızkın genişlemesine işaret eder.

Rüyada baba görmek

Rüyada baba görmek, murada erişmektir. En hayırlı rüya ana, baba, dede ve akrabaları görmektir. Bir kimse rüyada babasını görürse rüyayı gören, ihtiyaç sahibi ise ummadığı yerden rızkı gelir ve birisi ona cömertlikte bulunur. Eğer bir yitiği varsa onu bulur. Eğer hasta ise iyileşir ve şifa bulur.

Rüyada üvey anne ya da üvey baba görmek

Rüyada üvey anne ya da üvey baba görmek, sıkıcı bir haber alınmasının, dünya hayatına meyletmenin ve rüya sahibinin rakiplerinin işaretidir.

Rüyada baba anne görmek

Rüyada baba anne görmek, murada ermektir. Rüyada baba annesini gören kişinin rızkı genişler, ummadığı yerden maddi destek alır, hasta ise şifa bulur, borcu olan borcunu öder.

Rüyada teyzeyi görmek

Rüyada teyzeyi görmek, hatalarınızı göremeniz gerektiğine ve zenginliğe işaret eder.

Rüyada dayıyı görmek

Rüyada dayıyı görmek, anne tarafından bir akrabadan görülecek desteğe, nasihat almaya yorumlanır.

Rüyada amca görmek

Rüyada amca görmek, kendi rızkınızı artık kendiniz kazanmalısınız.

Rüyada kuzen görmek

Rüyada kuzen görmek, umutsuzluğu simgeler.

Rüyada enişte görmek

Rüyada enişte görmek, yakınlarınız tarafından sömürüldüğünüze işaret eder.

Rüyada baldız görmek

Rüyada baldız görmek, rüya sahibinin kendi eşiyle arasındaki muhabbetin artacağına, aile içindeki huzurun ve saadetin artacağına işarettir. Bir başka yoruma göre Rüyada baldız görmek, etrafınızda bulunan ve sizi çekemeyen insanlar tarafından mantık dışı, ön yargılara dayalı dedikodular yüzünden sevdiklerinizle aranızın açılmasına ve üzüntü yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada görümce görmek

Rüyada görümce görmek, genel anlamda pek hayra yorumlanmaz, rüyayı gören kişinin yakın akrabalarıyla ( anne-baba-eş gibi ) kabul etmekte zorlanacağı ve kötü sonuçları olan birşey yapacağına bu nedenle,tartışma, dedikodu tatsızlık ve kargaşa yaşayacağına yorulur.

  

© 10.07.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri