Rüyada ağ görmek

Rüyada ağ görmek
Rüyada ağ görmek, haberdar olmanız gereken bir aldatmaca ağını, tuzakları, hileleri simgeliyor olabilir.
Rüyada ağ görmek, bilinçaltınız size aslında ne kadar değerli olduğunuzu ve yaşamınızın her şeyi nasıl etkilediğini hatırlatmaya çalıştığını gösterir. Karmaşık olan işlerinizin düzeleceğini, bolluğa kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada ağ atmak
Rüyada ağ atmak, rüya sahibinin güzel birisine gönül vereceğini, fakat sonuç olarak ıstırap çekeceğini, çok üzülüp ağlayacağını belirtir.

Rüyada ağ örmek
Rüyada ağ örmek, başınıza türlü türlü işler geleceğine işaret eder.. Adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Aksi halde karmaşık işlerin içinde bulabilirsiniz kendinizi..

Rüyada ağ toplamak

Rüyada dolu ağ toplamak
Rüyada dolu ağ toplamak, hem aşkta hem de işte istikrarı yakalayacaksınız. Sonunda istediğiniz düzenli, huzurlu bir hayata kavuşacaksınız.

Rüyada denizden içi balık dolu bir ağı çıkarmak
Rüyada içi balık dolu bir ağı denizden çıkarmak, etrafınızda bir sürü kısmetin olduğuna, elinize mal ve para geçeceğine yorumlanır.

Rüyada içi boş bir ağı denizden çıkarmak
Rüyada denizden içi boş bir ağı çıkarmak, kimse ile ortak işe girmeyin. Başarısız olacaksınız.

Rüyada ağın karıştığını görmek
Rüyada ağın karıştığını görmek, büyük işlere soyunduğunuzu gösterir. İçinde bulunduğunuz veya içine girmeyi düşündüğünüz işler hayatınızı karmaşık hale getirecek. Zor, karışık bir dönem sizi bekliyor.

Rüyada ağın parçalandığını görmek
Rüyada ağın parçalandığını görmek, maddi zarara uğrayacaksınız, büyük para kaybının habercisi bir rüyadır. Attığınız adımları çok dikkatli atarsanız uğrayacağınız kayıp bir miktar azalabilir. Aksi halde kaybınız çok büyük olacak.

Rüyada ağın yırtıldığını görmek
Rüyada ağın yırtıldığını görmek, hayatınızda önemli konularda gerekli önlemleri almadığınızı belirtir. Uyarı niteliğindedir… Attığınız adımları dikkatli atmazsanız, önemsemezseniz sonuçları sizin ve aileniz için ağır olabilir. Bu nedenle on kez düşünüp bir adım atmalısınız.

Rüyada örümcek ağı görmek
Rüyada örümcek ağı görmek, aile yaşantınıza yorulur. Bazı yorumculara göre, hileye, yoksulluğa, sıkıntıya, maddi zarara işaret eder.

Rüyada ağının içinde örümcek görmek
Rüyada ağının içindeki örümcek, yuvadaki huzursuzluktur.

Rüyada örümcek ağı süpürüp atmak
Rüyada örümcek ağını süpürüp atmak, sıkıntılardan kurtulmaya, boş işlerden uzak durmaya işaret eder.

Rüyada ağ ören örümcek görmek
Rüyada ağ ören örümcek görmek, rüya sahibinin hayatını kazandığı işlere rivayet edilir. Rüya sahibi var gücü ile çalışıp geçimini sağlamaya çalışıyor denebilir.

Ancak bazı yorumculara göre örümcek rüyaları hayra yorumlanmaz. Bu nedenle diğer bir yorumuda bir kimsenin arkanızdan işler çevirip sizi hile ile ağına düşürmek isteyebileceğine işaret eder. Çok dikkatli olmalısınız.

  

© 26.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri