Rüyada koyun veya kuzu görmek

Rüyada koyun veya kuzu görmek

| 26 Eylül 2014 | K | 3 Yorum

Rüyada koyun kuzu görmek, güç ve kuvvete, helal mala, doğacak çocuğa, itibara, şifaya, arzularının ye­rine gelmesine işaret eder.

Rüyada kuzu görmek, anne ve babasına itaat eden çocuk olarak yorumlanır.Rüyada kuzu görmek, kimi yorumculara göre güzel arkadaşlar edinmeye, mutlu bir yaşam süremeye yorumlanır..

Rüyada kuzu görmek evla­da, hayır ve berekete, arzuların yerine gelmesine işaret eder.

Rüyada kendisine kuzu verildiğini gören insanın çocuğu olur.

Rüyada baharda yeşillikler arasındaki kuzuları görmek, mutluluk ve iyi dostlukların habercidir.

Rüyada annelerinden meme emerken görülen kuzular, ailenizin mutluluğu ve güzel çocuklardır.

Rüyada kuzuların melemesini duymak veya görmek, cömertliğinize muhtaç olan insanların varlığına işarettir.

Rüyada kuzularınızın olduğunu görmek, iş ve aile ortamlarının düzgünleşeceği olarak yorumlanır.

Rüyada ölü bir kuzu görmek, sefalet ve üzüntüdür. Küçük bir meseleden, arkadaşlarınız veya yakınlarınızla tartışmanız veya isminizin bir skandala karışmasına işarettir.

Rüyada bir kuzu görmek, bağımlılık ve kırılganlığı simgeleyebilir. Sevginize gereksinim duyan içinizdeki çocuğu simgeleyebilir. Masumluğu simgeleyebilir -masum neşenin yapma, elde etme, ulaşma karmaşıklığına yol açmadan önceki güzelliğiniz.

Rüyada öldürülecek, kurban edilecek (dünyanın günahlarını ortadan kaldıran Tanrı Kuzusu) bir kuzu mu? Bu büyük olasılıkla suçluluk duygularından kurtulmayı özlemeyi yansıtır, fakat aynı zamanda günahların yok olabileceği ne de -kendimizi ve başkalarını bağışlamayı öğrenirsek- işaret eder.

Rüyada koyun görmek, kötü yola sapmayı; yaşamda yanlış yöne gitmeyi, yazgıdan vazgeçmeyi de simgeleyebilir.

Rüyada koyunlara rastladığın görmek, büyük mala konmaya işaret eder.

Rüyada beyaz koyun görmekte, siyah koyun görmekte genellikle hayra yorumlanır.

Rüyada kara koyun görmek, gölgeyi, dışlanmayı ifade eder. Başka bir yoruma göre başkalarının düşüncesi ne olursa olsun kendi yolunuzdan şaşmadığınızı gösterir.

Rüyada koyun, kuzu melemesi görmek veya işitmek, işinizle ilgili yeni bir atama ya da sorumluluk alacağınız anlamı taşır.

Eric Ackroyd’a göre: Rüyada sağlıklı koyunlar görmek, zenginlik ve mutluluk anlamındadır. Hastalıklı koyunlar, umutsuzluğun işaretidir.

Koyun kurallara ya da dünyevi bir varoluşu düşünmeden, edilgince uymayı simgeleyebilir. Otorite figürlerinden ya da başka insanlardan düşünceleri eleştirmeden almak; kolayca yönlendirilmek ve sonuçta kendi üzerinizdeki denetimi kaybetmek.

Kirmani’ye göre: Rüyada erkek, dişi, toklu veya kuzu olsun, genel olarak koyun adı altında toplanan tüm hayvanları görmek hayır, nimet, ganimet, mal, sevinç ve kazançla yorumlanır.

Rüyada kurbanlık koyun görmek, kurban bayramı öncesi veya esnasında görülmüşse dini görevlerinizi yerine getireceğinize, bu dönem dışında kurbanlık koyun görmek, çabalayarak dini görevlerinizi gerçekleştirebileceğinize işaret eder.

Rüyada kurbanlık koyun kesmek, kurban bayramı öncesi veya esnasında görülmüşse, ihtiyaç sahiplerine hayır- yardım yapacağınıza bu sayede manevi huzuru bulmaya yorumlanır.

Rüyada kurbanlık koyunun kesildiğini görmek, çevrenizde, zor günlerinizde yardımınıza koşacak, yardımsever ve dürüst kimselerin olduğuna işaret eder.


  • Gorkem

    Ço korktum gordugm ruyda bi tekstil atolyesinde caliyrm maknda oglmu goruyrm o arda bi kızla tartsyirm sonra bi kadın geliyor ve atsyirz sonra oğlunun bi ara aniden telslandgni goruyrm ayagina IP dolstgni goryorum sonra oğlum tisrtnu cikryir göğüs bölgesi simsiyah dövme ve anlında kan sanki ter gbi aktgni goryorum bagriyrm ağlayarak sana ne oldu dye iş yerin ortasında feryat edyirm ve oglmn aşığa doğru kactgni goryorum ve peşinde aglayak kosuyrm ruyami yormlarmsnz çok tskler

  • Gorkem

    Ruyda 5 kuzu iki küçük oglklarmz varmsi yayikmya gotrdum evmizn karsisinda yayliyiral bi ara bakiyrm kızlar yok eşme soruyorum bizim kuzlarmz nerde dye sonra karanlık olmya başlıyor bakiyrm kızlar uzkta yayldgni goruyrm ama kızların hepsi beyaz ruyami yormlrsaniz çok sevnirm

  • haver

    Rüyamda koyun ve yeni doğmuş kuzu gordum onları dereden karşıya geçirmek istedim yanımda ablamda vardı kuzuyu karşı tarafa atmak istedim oda suya düştü ve ablamda bende cok aradık suda kuzuyu bulamadık ve ben suda bir kolye buldum kuzu suda kayboldu anlami nedir acaba. Simdiden teşekkür ederim